Kas ir pakalpojumu interneta marķieris (IOST)? | Iesācēja ceļvedis

Kas ir pakalpojumu internets (IOS)?

Pakalpojumu internets (IOS) ir a blockchain infrastruktūra tā mērķis ir atrisināt varbūt lielāko mūsdienu blokķēdes problēmu – mērogojamību. Platformas vietējais marķieris ir IOS marķieris, īsāk sakot, IOST.

Tirgus problēma: Pašreizējā blokķēdes arhitektūra, šķiet, ir sasniegusi plato, kurā papildu pieņemšana tikai rada pārmērīgas maksas, lēnu darījumu laiku un sliktu caurlaidi. Lai arī tiek ieviesti daži otrā slāņa mērogošanas risinājumi, tie lielākoties nav pārbaudīti un, iespējams, joprojām nesasniedz mērogojamības līmeni, kāds būtu vajadzīgs tāda uzņēmuma līmeņa uzņēmumam kā Amazon.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

IOS komanda uzskata, ka pašreizējie vienprātības protokoli un blokķēdes arhitektūra ir šo mērogojamības šķēršļu raksturīgie cēloņi. Šajā IOS iesācēju ceļvedī mēs aplūkosim visus bloku ķēdes infrastruktūras projekta aspektus, tostarp:

Kā darbojas pakalpojumu internets (IOS)?

Pakalpojumu internets (IOS) izmanto pieci galvenie jauninājumi uz tradicionālo blokķēdes arhitektūru un vienprātības algoritmiem. Apskatīsim tuvāk katru atsevišķi. Brīdinājums: Tas kļūs nedaudz blīvs.

1. Efektīva sadalītā dalīšana (EDS)

Pirms nokļūšanas EDS, jums ir jābūt izpratnei par to, kā darbojas sadrupināšana. Dalīšana sadala tīkla mezglus grupās, kuras pēc tam pārbauda proporcionālu darījumu skaitu. Grupēšana ļauj veikt vienlaicīgas pārbaudes, palielinot tīkla caurlaidspēju.

Tas tomēr rada dažus jautājumus. Kā jūs atlasāt, kuri mezgli atrodas kādā lauskā? Kā jūs varat palikt izturīgs pret ļaunprātīgiem mezgliem? Kāds ir mezgla līdera vēlēšanu process? (Bitcoin to dara caur ieguvi.)

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, IOS izmanto Izplatītais izlases protokols (DRP). Vienkārši sakot, šis protokols īsteno klienta un servera saziņu ar bezinteraktīviem nulles zināšanu pierādījumiem (NIZK) un publiski pārbaudāmu slepeno koplietošanu (PVSS), lai izveidotu nepielūdzamu, vienmērīgi nejaušu vērtību. Tas, iespējams, nav bijis tik vienkārši … IOS balts papīrs izklāsta protokolu sīkāk.


DRP darbojas lieliski, ja tīklā nav ļaunprātīgu vai kļūdainu mezglu. Bet mēs zinām, ka bieži tas tā nav. Lai novērstu šo mezglu izraisīto darbību ietekmi, IOS ievēl līderus, izmantojot Algorand un Omniledger. Šie mehānismi nodrošina, ka līderu mezgli vada DRP protokolu, un, ja tie nav, tad tiek izslēgti no dalības tīklā.

2. TransEpoch

IOS pārslēdz mezglu partijas iekšā un ārā, pārejot starp laikmetiem. Lai to izdarītu, tas izmanto TransEpoch, mezglu-sadrupu pārejas piešķiršanas protokolu, kas ļauj atlikušajiem mezgliem turpināt darbu, kamēr ir jauni mezglu sāknēšanas un lejupielādes vēstures dati.

TransEpoch algoritms saglabā Bizantijas defektu tolerances (BFT) vienprātību par katru lausku. Tas būtībā nozīmē, ka ļaunprātīgiem mezgliem pārejas laikā nevajadzētu būt iespējai pārņemt skaidiņu.

3. Atomikss

Izmantojot jebkuru sadrupināšanas sistēmu, pastāv iespēja, ka jums būs jāveic darījumi ar šķembām. Tas rada papildu sarežģītības slāni, kas paver tīklu dubultam tēriņu uzlaušanai un neprecizitātēm starp dažādu skaidiņu darījumu grāmatām.

IOS īsteno Bizantijas šķembu atomu saistības (Atomix) protokolam būtu jāpadara šīs problēmas par aktuālām. Lūk, kā tas darbojas:

 1. Mezgls a skaidiņās A vēlas nosūtīt līdzekļus mezglam b skaidiņās B.
 2. Ja mezgli iekšā A apstiprina darījumu, viņi to piesakās A’s blokķēde.
 3. Vienlaikus klients bloķēs a ieskaita līdzekļus darījuma ziņojumā un nosūta to B.
 4. A nosūta darījumu uz B’s blockchain validācijai.
 5. Ja mezgli iekšā B apstiprināt darījumu, b saņem līdzekļus.
 6. Ja kādā procesa posmā mezgli noraida darījumu, līdzekļi atgriežas a.

4. Ticamības pierādījums (PoB)

Ticamības pierādījums visus IOS mezglus sadala divās līgās: ticami un normāli. Pirmkārt, ticamās līgas mezgli ātri apstrādā darījumus. Pēc tam parastie mezgli apstiprina darījumu paraugus un nodrošina pārbaudāmību.

Varbūtība, ka mezgls tiks izvēlēts ticamajai līgai, ir balstīta uz tā ticamības rādītāju. Šis rādītājs, cita starpā, sastāv no simboliskā atlikuma, pārskatiem un kopienas ieguldījuma.

Parasto mezglu mērķis ir nodrošināt, lai ticamie mezgli rīkotos godīgi. Ja parasts mezgls noķer ticamu mezglu, kas rīkojas negodīgi, šis ticamais mezgls zaudēs visus savus žetonus un ticamības rādītājs atgriezīsies nulle.

5. Mikrostatu bloks (MSB)

Katram mezglam tīkla veikalā visa blokķēde ir lieliska drošība un nemainīgums. Tomēr, tā kā ķēdei pievienojas vairāk darījumu, šis process kļūst daudz laika un resursu ietilpīgs. Tā vietā IOS apgriež blockchain krātuvi Mikrostatu bloki (MSB).

Izmantojot šo stratēģiju, katrs lauska glabā tikai iepriekšējo bloku galvenes, un bloku ķēdes stāvoklis ir izkliedēts vairākos gabalos. MSB ģenerēšanas protokola dēļ mezgliem ir jāapstiprina tikai blokķēdes pēdējā daļa, nevis jāpārbauda visa lieta.

IOS marķieris (IOST) un Servi

IOS marķieris (IOST)

The IOS marķieris (IOST) ir apmaiņas līdzeklis IOS tīklā un mezgla ticamības rādītāja faktors. Turklāt jūs saņemat IOST, apstiprinot darījumus un veicinot skaitļošanas jaudu tādiem pakalpojumiem kā viedā līguma izpilde.

Privātā ICO pasākuma laikā komanda kaldināja visu IOST daudzumu (21 miljons). Viņi attiecīgi izplatīja žetonus:

 • 40%: Žetonu izpārdošana
 • 35%: IOS fonds
 • 12,5%: Kopienas veidošana
 • 10%: Komanda
 • 2,5%: Investori un padomdevēji

IOS marķieris, ko izmanto IOST

Servi

Summa Servi ir vēl viens galvenais faktors mezgla ticamības rādītāja aprēķināšanā. Jūs saņemat Servi, kad sniedzat pakalpojumus sabiedrībai, novērtējat trešo pušu pakalpojumus un / vai palīdzat citos veidos.

Jūs nevarat tirgot vai apmainīt servi, un servisa bilance tiek atiestatīta uz nulli, apstiprinot bloku.

IOS komanda & progresu

IOS komanda sastāv no vairāk nekā 30 locekļiem visā Āzijā un Ziemeļamerikā. Atsākumos ietilpst CoinLang veidotājs, EtherCap CTO, Forbes 30 līdz 30 gadu vecums, Valsts olimpiāde informātikā un zelta medaļa, kā arī daudzas citas lomas. IOS ir arī padomdevēja padome, kurā ietilpst tādi vārdi kā Yusen Dai (Jumei līdzdibinātājs), Ryan Bubinski (Codecademy līdzdibinātājs) un Robert Neivert (500 Startups riska partneris).

Iespaidīgs daudzums uzņēmumu un riska kapitāla uzņēmumu ir sadarbojušies un ieguldījuši arī projektā. Sarakstā ir Huobi, FBG Capital un Sequoia Capital.

IOS marķieris IOST investori un partneri

Koncentrējoties uz mērogojamību un uzņēmuma līmeņa lietošanu, IOS konkurē ar decentralizētu lietojumprogrammu (DApp) platformām, kurām ir vienāds fokuss. Acīmredzot IOS lielākais konkurents ir Ethereum. Tomēr EOS un NEO ir nākuši klajā ar paziņojumiem, ka plāno atrisināt arī mērogošanas jautājumus, kas nomocījuši citus blokķēdes projektus.

ICON, Lisk un VeChain mērķis ir arī nodrošināt blokķēdes risinājumus uzņēmuma klientiem. Galu galā ir daudz (un, iespējams, būs vēl daudz) DApp platformu, ar kurām IOS konkurē.

Tirdzniecība

IOST cena redzēja vienu asu smaili neilgi pēc ICO, taču kopš tā laika nav bijusi liela svārstība – kriptovalūtas telpā tas bija retums. Nav skaidrs, kas, iespējams, izraisīja šo sākotnējo kāpumu visu laiku augstākajā līmenī ~ 0,13 USD (~ 0,00001 BTC), taču investori vienkārši varēja uzzināt par projektu.

Pēc janvāra sūkņa beigām IOST cena nekavējoties samazinājās līdz gandrīz ICO cenu līmenim. Pirms pagrieziena tas turpināja lēnām samazināties marta lielākajā daļā. Sākot ar marta beigām, cena vienmērīgi pieauga un tagad ir ~ 0,05 USD (0,000006 BTC).

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var skripti = document.getElementsByTagName (“skripts”);

var embedder = skripti [skripti.length – 1];

(funkcija () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement (“skripts”);

s.type = “text / javascript”;

s.async = patiess;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / monēta / diagramma? fsym = IOST&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ”;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Šim projektam ir garš ceļvedis, tāpēc ir grūti pateikt, kas var ietekmēt cenu. Visdrīzāk vislielākā ietekme būs kopējiem tirgus apstākļiem. Paziņojumi par partnerību varētu izraisīt arī pozitīvas cenas.

Kur nopirkt IOST

IOST jūs varat iegādāties vietnē Huobi, Binance vai OKEx ar BTC vai ETH. Tomēr monētai ir vislielākais tirdzniecības apjoms kā tirdzniecības pārim ar Bitcoin visās trīs biržās.

Ja jums nepieder nekāda kriptonauda, ​​vispirms varat paņemt nedaudz Bitcoin biržā, piemēram, Gemini vai GDAX.

Kur uzglabāt IOST

Tā kā IOST pašlaik atrodas Ethereum tīklā, ar ERC20 atbalstu to varat uzglabāt jebkurā makā. MyEtherWallet ir lieliska tiešsaistes izvēle, savukārt Ledger Nano S ir drošs aparatūras maks, kuru varat izmantot.

Kad komanda palaidīs maintet, jūs vēlaties glabāt savas monētas oficiālajā makā, ko tās nodrošina. Šī palaišana nav plānota līdz 2019. gada 3. ceturksnim, tāpēc komanda vēl nav izlaidusi šo maku.

Secinājums

IOS mēģina izveidot pielāgojamāku blokķēdes infrastruktūru. Vienkārši viens no sarežģītākajiem projektiem kosmosā, paies vismaz gads, līdz varēsim novērtēt tā panākumus.

Ja komanda var sasniegt sev izvirzītos ambiciozos mērķus, mēs varam redzēt, ka pilnīgi jauna blokķēdes infrastruktūra iekaro telpu. Tomēr, tā kā izstrādātāju skaits strādā pie daudz tālāk esošo projektu mērogošanas, var būt par vēlu.

Papildu IOS resursi

Twitter

Telegramma

Reddit

Vidējs

Džitūbs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map