Kas ir Pura?

Kaut arī katra kriptonauda apgalvo, ka cenšas padarīt pasauli labāku, Pura rezervē 10% no katra atalgojuma, lai to izdarītu tieši tā. “PURA ir pirmā pasaulē sociāli un videi draudzīgā kriptonauda, ​​kas ieprogrammēta pēc protokola izstrādes, lai līdz pat 10% no ieguves atlīdzības sniegtu kopējam labumam.” Kas īsti ir ‘kopējais labums’? Ja jūs turat Pura, jūs palīdzēsiet izlemt viņu decentralizētajā autonomajā organizācijā vai DAO. Pamatojoties uz Dash atvērtā pirmkoda kodu, Pura ir decentralizēta kriptonauda, ​​kuru cilvēki vada cilvēkiem.

Pura planēta

Pura radītāji iedomājas pasauli, kurā kriptovalūtu popularitātes dēļ valdībām ir gandrīz neiespējami efektīvi iekasēt nodokļus. Viņi uzskata, ka rezervētie 10% var palīdzēt finansēt sabiedrības vajadzības, piemēram, ceļus, skolas un izglītību. Pirms šīs dienas nāk monētas un DAO finansēs un izsekos “ilgtspējīgiem, vides un sociāliem projektiem visā pasaulē”.

Pura planēta

Galu galā DAO vēlētos ne tikai finansēt labdarības organizācijas, bet arī piesaistīt labdarības organizācijas bloku ķēdei. Ir daudzas labdarības organizācijas, kurām ir ārkārtīgi lielas izmaksas un korupcija. “Iegūstot labdarības organizācijas, cēloņus un projektus blokķēdē, lietotāji nodrošina, ka iemaksas tiek izsekotas, līdzekļu izlietojums ir pārredzams, un līdzekļu saņēmēji tiek saukti pie atbildības sabiedrībai. Tādā veidā vairs nav vajadzība vienkārši uzticēties bezpeļņas organizācijai vai prosociālam mērķim, kas balstīts tikai uz godprātību. ”

Mērķauditorija

Pura, kas spāņu valodā nozīmē “tīrs”, tika nosaukts, ņemot vērā Latīņamerikas tirgus. Ņemot vērā nesenos hiperinflācijas piemērus, kriptonauda var kalpot kā samērā drošs vērtības krājums Latīņamerikas valstis. Ir arī daudzi darbinieki, kas sūta naudu mājās, meklējot zemas maksas alternatīvu.

Tomēr šķiet, ka sabiedrībai vēl ir jāstrādā, iekļūstot šajos Latīņamerikas tirgos. Ir interesanti redzēt, ka Vācijā, ASV un Kanādā ir lielākā daļa maciņu.

Pura maki

Masternodes

Tīkla funkcijas eksistē virs masternodu tīkla. Jūs varat palaist masternodu, iegādājoties vismaz 100 000 monētu. 2018. gada sākumā tas maksātu apmēram 37 000 dolāru. Šie lielie kodi, pateicoties lielajiem ieguldījumiem tīklā, tiek nodrošināti ar īpašām atlīdzībām un spējām. Pirmkārt, viņi saņem 60% no visiem bloku atalgojumiem. Otrkārt, jūs varat ērti izvietot jaunas funkcijas, izmantojot masternodes. Lai iegūtu vairāk decentralizētu monētu, piemēram, Bitcoin, jaunām funkcijām nepieciešama vienprātība lielā kalnraču grupā. Kaut arī masternodes upurē zināmu decentralizācijas līmeni, tiek uzskatīts, ka viņu ieguldījumu dēļ viņi rīkosies tīkla interesēs. Visbeidzot, masternodes palīdz palaist svarīgas funkcijas, piemēram, PrivatePay un InstaPay. Varat apskatīt video par to, kā iestatīt Pura masternodu šeit.

PrivatePay un InstaPay

Tā kā Pura pamatā ir Dash koda bāze, masternodes piedāvā līdzīgas funkcijas. PrivatePay ļauj nosūtīt naudu daļēji anonīmi. Tā vietā, lai jūsu monētas nonāktu tieši saņēmējam, tās vispirms nonāk masternodē. Pēc tam masternodes sāk tirgot monētas, lai apmulsinātu monētu vēsturi. Pēc tam masternode galu galā nosūta jūsu monētas paredzētajam saņēmējam.

InstaPay ir līdzīgs Dash’s InstantMaksājiet, taču tiek pieņemts, ka Pura darījumi ir tik ātri, ka nav laika pilnībā izrunāt vārdu instant. Tā vietā, lai gaidītu apstiprinājumu blokķēdē, InstaPay ir jūsu monētu nosūtīšanas process uz masternodu, kas bloķē līdzekļus, lai novērstu dubultu tēriņu. Masternode dažu sekunžu laikā sniedz apstiprinājumu, ka transakcija ir bloķēta. Pēc tam masternode galu galā pievieno darījumu blokķēdei. InstaPay funkcija ir īpaši noderīga tirgotājiem, kuri nevēlas, lai cilvēki, kas gaida blokus, tiktu mīnēti.

Tirgotāji

Pura piedāvā vairākus stimulus tirgotājiem pieņemt monētu. Sākot ar 2018. gada 1. februāri, viņiem ir reģistrējušies 58 tirgotāji visā pasaulē. Izmantojot procesu, ko sauc par “Adopcijas pierādījumu”, Pura to izdarīs rezervē noteiktu procentuālo atlīdzību par blokiem partneriem, kas pieņem Pura kā maksājumu. Šīs atlīdzības stāsies spēkā 2018. gada trešajā ceturksnī. Komanda uzskata, ka papildus atlīdzības un naudas ietaupījumiem kredītkaršu apstrādē cilvēki atbalstīs arī “zīmolus ar labu iemeslu”. Izmantojot tīklu un palielinot monētu vērtību, lietotāji vienlaikus palielina rezervēto 10% vērtību, lai padarītu pasauli labāku. Ja vēlaties pievienoties tirgotāju tīklam, varat atrast vairāk informācijas šeit.

Kalnrūpniecība

Pura ieguve izmanto X11 algoritmu ar blokiem vidēji ik pēc 1,5 līdz 4 minūtēm. Katrs bloks atlīdzina 25,16 Pura. Komanda izstrādāja kodu, lai izveidotu “Fair Mining Network Effect”. Viņi mēģina apkarot baseinu ieguves problēmu, kas pāriet uz dažādām monētām, pamatojoties uz to, kāda monēta ir visrentablākā. Šie “lēcieni un izgāztuves” ir slikti gan monētas tīklam, gan cenu stabilitātei. Kā pretpasākumu Pura izmanto “atkārtotas mērķauditorijas atlases algoritmu, kas pazīstams kā DeltaDiff”, lai pielāgotu ieguves grūtības, pamatojoties uz vidējo laiku, kas vajadzīgs, lai atrastu blokus pēdējo 24 stundu laikā. Šī izlīdzināšana novērš negatīvo efektu un lielu stimulu lieliem baseiniem lēkt un izkļūt no ieguves.

Līdzīgas monētas

Protams, Dash ir līdzīgākā Pura monēta. Tomēr Pura ir vienīgā monēta ar atlīdzību, kas veltīta labdarībai. Lai kļūtu par masternodu, domuzīmei ir nepieciešamas 1000 monētas. 2018. gada sākumā tas jums izmaksātu gandrīz pusmiljonu dolāru. Ir arī tikai 22 miljoni Dash ar 4666 masternodiem, kas bloķē ievērojamu daļu no monētu piegādes. Šī sistēma ļauj apgrozībā būt tikai 2,9 miljoniem Dash. Savukārt Pura, lai kļūtu par masternodu, prasa 100 000 Pura. Tā kā pastāv 350 miljoni Pura, lielāka daļa monētu joprojām var pārvietoties pa tīklu.

Monētu piegāde un ilgtspēja

Pašlaik apgrozībā ir vairāk nekā 173 miljoni Pura, kuru maksimālais daudzums ir 350 miljoni. Vidēji dienā tiek iegūti 1550 bloki. Pēc jauna atjauninājuma no katra bloka tiks izlaists 10 Pura ar šādu sadalījumu:

  • 5.16: Pilnīgi Masternodes
  • 2.00: Kalnrači
  • 1.00: Pieņemšanas apliecinājums
  • 1.00: PuraPlanet
  • 0,44: Valdīšana
  • 0,40: Kopējie mezgli

Pura komanda un progress

Komandā ir vairāk nekā 20 dalībnieki, un to vada Vinsents Fullertons.

Pura komanda

Pavisam nesen komanda izveidoja partnerattiecības ar BitXatm, lai ļautu cilvēkiem iegādāties PURA ar skaidru naudu un izņemt kriptovalūtu skaidrā naudā. Komanda turpina strādāt arī pie Pura debetkartes iespējas.

Tirdzniecības vēsture

Pēc izlaišanas Pura ātri pieauga līdz vairāk nekā 1 USD par monētu. Pēc retracementa cena ir svārstījusies no 30 līdz 70 centiem. Tās cena nav atkarīga no jaunas funkcijas izlaišanas, bet gan vienkārši no tā, cik pieņemams un cik daudz tās var sākt sasniegt. Lielākajai daļai bloku pašlaik ir nav darījumu. Palielinoties cenai un tādējādi palielinot atalgojuma vērtību, jūs varētu redzēt, ka Pura Planet sāk ietekmēt.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”; var skripti = document.getElementsByTagName (“skripts”); var embedder = skripti [skripti.length – 1]; (function () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname); if (appName == ””) {appName = ”local”;} var s = document.createElement (“skripts”); s.type = “ text / javascript ”; s.async = true; var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = PURA&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ”; s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName; embedder.parentNode.appendChild (s); }) ();

Kur var nopirkt Pura?

Coinexchange un Kucoin veido lielāko daļu Pura apjoma ar Bitcoin savienošanu pārī.

Kur var uzglabāt Pura?

Jūs varat uzglabāt monētas Pura Aurora seifs pieejams lejupielādei šeit. Izmantojot Aurora, jūs automātiski saņemsit visas funkcijas un atjauninājumus. Izstrādātāji atbrīvos mobilo maku kādā brīdī 2018. gadā.

Secinājums

Kaut arī Pura ir monēta, kas acīmredzami vēl ir tikai sākumstadijā, tā risina vairākus galvenos jautājumus kriptonauda telpā. Pirmkārt, InstaPay nodrošina tūlītēju norēķinu veikšanu tirgotājiem. Cilvēki negaidīs bloķēšanas apstiprinājumus, un tirgotāji nevēlas zaudēt naudu par neapstiprinātu darījumu. Otrkārt, tie nodrošina anonimitātes līmeni valdības pastiprinātas uzraudzības laikā. Un, visbeidzot, viņi ieskatās kopainā un jautājumos, kas mums kā globālai kopienai būtu jāapkopo un jāatrisina. Viņu DAO kopējam labumam ir interesants eksperiments ar decentralizētas labdarības organizācijas efektivitāti.

Papildu resursi

Facebook

Twitter

Atslābums

Džitūbs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me