Kas ir TRON (TRX) kriptonauda? | Ceļvedis par decentralizēto tīmekli

Kas ir TRON?

TRON ir uz blockchain balstīta operētājsistēma un decentralizēta lietojumprogrammu (dapp) platforma. Projekta komanda, kuru dibināja Singapūrā bezpeļņas fonds Tron Foundation, sākotnēji centās pievērsties pasaules izklaides industrijai – kuras vērtība šobrīd ir 1 triljons USD. Tomēr viņi ir ievērojami paplašinājuši savu redzējumu, pievēršoties visam dapps tirgum.

Saskaņā ar tā sākotnējā baltā grāmata, “TRON komandas locekļi ir sers Tims Berners-Lī sekotāji, kuri ir pārliecināti, ka protokols kopš tā izgudrošanas ir cilvēku īpašums, nevis peļņas gūšanas rīks mazām grupām.” Tims Berners-Lī ir globālā tīmekļa dibinātājs.

TRON atvērtā, decentralizētā platforma un izplatītās glabāšanas tehnoloģija ļauj digitālā satura veidotājiem izgriezt starpniekus, piemēram, Apple Store un Google Play Store. Tādējādi satura veidotāji var iegūt līdzekļus tieši no patērētājiem.

Pašlaik lielu daļu lietotāju datu un trafiku kontrolē dažas korporācijas, piemēram, Google, Facebook un Amazon. TRON mēģina mazināt šo kontroli, nododot datu īpašumtiesības atpakaļ radītāja rokās.

Šajā TRON ceļvedī mēs aplūkosim:

Kā darbojas TRON?

TRON galvenās iezīmes

TRON vēlas “dziedēt internetu”, izmantojot šādas funkcijas:

 1. Datu atbrīvošana: bezmaksas un nekontrolēti dati
 2. Iespējojot satura ekosistēmu, kur lietotāji var iegūt digitālos aktīvus, izplatot saturu
 3. Personīgais ICO ar iespēju izplatīt digitālos aktīvus
 4. Infrastruktūra, kas ļauj izplatīt digitālo aktīvu apmaiņu (piemēram, spēles) un prognozēt tirgu.

Šis ir ilgtermiņa projekts ar fāžu kopumu, kas sākās ar Izceļošana 2017. gadā un galu galā novedīs pie Mūžība 2023. gadā. Tālāk ir norādītas katra posma galvenās iezīmes.

 1. Exodus: bezmaksas platforma vienādranga izplatīšanai, glabāšanai un saturam.
 2. Odiseja: ieviesti ekonomiski stimuli, lai veicinātu satura radīšanu un iespējas
 3. Liels reiss: individuālas ICO iespējas
 4. Apollo: Spēja satura veidotājiem izsniegt personiskos marķierus (TRON 20 Token)

Gan 5., gan 6. solis vēlas uzlabot spēju decentralizēt spēļu industriju. Tie ļauj izstrādātājiem brīvi veidot spēļu platformas un pēc tam panākt naudas stimulus, izveidojot minētās spēles.


TRX monētu laika skala

Labāks skatuves pārskats

TRON ir īpaši vērienīgs. Tās darbības joma ietver daudzu blokķēdes tehnoloģiju ieviešanu, kas mūsdienās joprojām ir tehniski eksperimentālas, tostarp kaut kas līdzīgs visai Ethereum platformai. Komanda to mēģina paveikt nākamo 8–10 gadu laikā.

Izceļošana

Pašlaik mēs okupējam pirmo Exodus posmu. Exodus mērķis ir nodrošināt vienkāršu izplatītu failu koplietošanu, kas balstīta uz kaut ko līdzīgu IPFS. Tāpēc TRON savā pašreizējā platformā tehniski neizmanto nevienu blokķēdes tehnoloģiju. Tomēr tas ir mainījies, iestājoties 2. fāzei.

Odiseja

Odiseja, nākamais posms, mēģina stimulēt satura veidotāju un patērētāju patentētas kopienas agrīnu pieņemšanu un izveidošanu ar kaut ko līdzīgu likmes modeļa pierādījumam.

Izveides atlīdzības skala ir saistīta ar metriku ar saistītu dzeršanas shēmu, nevis vienkāršiem skatiem vai klikšķiem. Skati un klikšķi nav ideāli, jo tos var masveidā reproducēt, izmantojot klikšķu fermas vai robotus.

Lietotāji galu galā veiks darījumus (iespējams, izmantojot vienvirziena maksājumu kanālus, piemēram, µRaiden) TRX. Tas atvieglo ātrāku pakalpojumu apmaiņu ar pakalpojumiem, taču, ja sākotnēji lietotājiem nav TRX, būs nepieciešama noteikta veida iemaksa / pārsūtīšana no TRX konta.

Liels reiss & Apollo

3. fāze (Lielais reiss) un 4. fāze (Apollo) cenšas ļaut satura veidotājiem piedāvāt akcijas potenciālajam personīgajam zīmolam, izmantojot “individuālās ICO” vai firmas žetonus..

Lai to izdarītu, TRON būs jāizstrādā sava blockchain lietojumprogrammu platforma, kas ir līdzīga Ethereum platformai, ar pilnīgu Turing valodas valodu viedajiem līgumiem. Tomēr TRON atzīst, ka var saskarties ar tām pašām Ethereum problēmām, piemēram, tīkla pārslodzi ICO palaišanas rezultātā.

Blakusparādība varētu būt tā, ka tīkls nespēs pienācīgi pārbaudīt / apstiprināt katra unikālā marķiera daudzu uzticamību. Turklāt Trona rakstā nav detalizēti aprakstīts, kā tīklā var novērst Sybil uzbrukumus vai konta uzlaušanu. Tajā tikai īsi pieminēta decentralizētas apmaiņas nepieciešamība un plānota ieviešana par šiem marķieriem kā centieni mazināt dažus no šiem potenciālajiem draudiem.

Zvaigžņu pārgājiens

Star Trek ir piektais TRON posms un ar decentralizētu prognožu un spēļu platformu cenšas atdarināt kaut ko līdzīgu Auguram.

Mūžība

Mūžība, pēdējā stadija, paredz iespēju piesaistīt līdzekļus un gūt peļņu, balstoties uz kopienas izaugsmi. Galu galā TRON pamattehnoloģija lielā mērā balstīsies uz IPFS un Ethereum platformas pielāgošanu. Lielu daļu no tā, ko mēģina konsolidēt TRON, veic dažādi projekti un savstarpēji izslēdzoši subjekti.

Ekonomiskais ieguvums: TRON 20 marķieris un TRON Power (TP)

Tron 20 marķieris saglabās vērtību un ļaus atsevišķiem satura īpašniekiem platformā izgatavot pielāgotus marķierus, līdzīgi kā kriptonauda Viļņi. Jāatzīmē, ka TRON 20 marķieris nav tas pats, kas Tronix, kas ir apmaiņas līdzeklis platformā.

Uzņēmumam meklējot ilgtermiņa ieguldījumus un izstumjot tos investorus, kuri vēlas gūt ātru peļņu, TRX marķieri varēs bloķēt, lai iegūtu TP. Šādi rīkojoties, lietotāji iegūs augšupejošu mobilitāti ekosistēmā ar tādām varas kustībām kā balsstiesības un augstāku statusu. Jo ilgāk jūsu žetoni tiks bloķēti, jo vairāk TP TRON jūs apbalvos.

TRON komanda & Progress

TRX ICO datums bija no 2017. gada 3. augusta līdz 2017. gada 24. augustam.

TRON izpilddirektors un dibinātājs Džastins Suns bieži tiek uzskatīts par “nākamo Džeku Ma”, Alibaba dibinātāju. Saulei ir ļoti iespaidīgs atsākums tikai 27 gadu vecumā:

 • Pensilvānijas universitātes absolvents
 • 2015. gada Forbes China 30 līdz 30 gadu vecumam
 • 2017. gada Forbes Asia 30 līdz 30 gadu vecumam
 • Peiwo APP (Ķīnas Snapchat) dibinātājs
 • Džeka Ma dibinātās Hupanas universitātes apmeklētājs
 • bijušais Ripple China galvenais pārstāvis.

Bez Saules komandā ir arī citi galvenie spēlētāji. CTO Lucien Chen ir bijušais Alibaba darbinieks ar lielu pieredzi darbā ar pirmā līmeņa interneta uzņēmumiem, piemēram, Netease, Qihoo 360 un Tencent.

TRON jau tagad labi atbalsta ķīniešu izstrādātāji savā komandā, taču tā pastāvīgi paplašina savu darbinieku bāzi ar biedriem ar veterānu tehnisko pieredzi, piemēram, Maorong Lin un Xiadong Xie. Abi darbinieki kopā sniedz ilggadēju tehniskās attīstības pieredzi izklaides industrijā un interneta tirdzniecībā.

TRON atbalsta tādi ievērojami Ķīnas biznesa aprindu pārstāvji kā Hitters Xu (Nebulas dibinātājs), Tang Binsen (mobilās spēles Clash of Kings dibinātājs), Xue Manzi (slavenais ķīniešu eņģeļu investors), Chaoyong Wang (China Equity Group dibinātājs) ar tirgus vērtību 2 miljardi USD), Dai Wei (OFO bike izpilddirektors), Huobi.com un daudz ko citu.

Turklāt TRON pašlaik pārraida TRX uz Peiwo APP. Tas tā 10 miljoniem lietotāju dotu iespēju apmainīt marķieri turp un atpakaļ.

Kaut arī TRON atbalstīs visu veidu virtuālās valūtas, TRX būs oficiālā valūta. Līdz ar to visas pārējās valūtas būs jākonvertē, izmantojot TRX.

TRX piegāde

Jūs neesat spējīgs iegūt TRX. Raksta tapšanas laikā apgrozībā esošais krājums bija 65 748 192 475 TRX ar kopējo piegādi 100 000 000 000 TRX.

2017. gada 18. decembrī Sun paziņoja, ka TRON fonds līdz 2020. gada janvārim ir bloķējis 34,2 miljardus dolāru žetonu. Spekulanti bieži uzskata, ka žetonu bloķēšana palielinās žetonu vērtību.

Tirdzniecības vēsture

Kopš relatīvi jaunā izlaišanas 2017. gada septembra beigās, TRX ir piedzīvojusi strauju cenu pieaugumu. Sākot ar pirms 3 mēnešiem aptuveni 0,002 centiem, šobrīd tas ir aptuveni 0,045 2017. gada 19. decembrī, kas ir 22,5 reizes lielāks vai aptuveni 2150% lielāks. Altcoins šobrīd pievērš uzmanību investoriem, kuri vēlas piekļūt pieejamākām valūtām, kas varētu izskaidrot pēkšņo cenu pieaugumu.

Kur nopirkt TRX

Jums ir iespēja tirgot TRX tādās apmaiņas vietnēs kā Liqui & Binance vai nu ETH, vai BTC. Jaunie lietotāji var iegādāties BTC vai ETH monētas vietnē Bitstamp vai Coinbase un noguldīt to attiecīgajos Binance makos. Binance bieži tiek uzskatīta par labāko tirdzniecības izvēli tās zemo tirdzniecības maksu dēļ.

Kur uzglabāt TRX

TRX ir ERC-20 marķieris, tāpēc to varat glabāt aparatūras makos, kas atbalsta Ethereum blokķēdi, piemēram, Ledger Nano S un Trezor. To var arī saglabāt MyEtherWallet (MEW). Lai pārbaudītu vairāk maku, skatiet mūsu ceļvedi Labākie Ethereum maki.

Secinājums

Būs interesanti redzēt, kā attīstās šis projekts, potenciāli nodrošinot mērķtiecīgāku izklaides nozares lietojumu. Ķīnas biznesa aprindās ir daudz ietekmīgu locekļu, kas atbalsta TRON komandu. TRON ir arī spēcīga izstrādes komanda, kas atbalsta šos centienus.

Ar skaidru, ilgtermiņa redzējumu par TRX un TRON platformu un šķietami neierobežotu investoru finansējumu, nav saprātīgi, ka kāds ir optimistisks par šo projektu. Tomēr tas nekādā ziņā nav finanšu padoms.

Lūdzu, esiet piesardzīgs, apsverot iespēju ieguldīt, un rūpīgi izpētiet. Lai iegūtu padziļinātu pārskatu, lūdzu, izmantojiet šo saiti uz TRON baltās grāmatas. Lai saņemtu pastāvīgu atjauninājumu no izpilddirektora Džastina Suna, sekojiet viņam Twitter.

Papildu TRON resursi

Vietne

Džitūbs

Twitter

Reddit

Vidējs

Telegramma (angļu valodā)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map