Cobinhood – Sıfır İşlem Ücreti Cryptocurrency Exchange

Merhaba de Cobinhood, ticaret için sıfır ücret talep eden bir kripto para birimi değişimi. Evet, doğru duydunuz, sıfır! Robinhood temasını arsız bir şekilde ele alan Cobinhood, sıfır ücretli kripto değişim oyununa geçmeye karar verdi.

Elbette sıfır ücret ticareti özellikle yeni bir yenilik değil. ABD merkezli sıfır ücretli borsa Robinhood, yalnızca geleneksel piyasalarda ve yalnızca ABD yatırımcıları için işlem yapmaktadır. Cobinhood bu sınırlamanın üzerine atladı ve yalnızca ABD’den değil, dünyanın her yerinden tüccarlara ve yatırımcılara ulaşma umuduyla bir iş modeli inşa ediyor..

Cobinhood, 2017 yılının Eylül / Ekim aylarında bir ICO aracılığıyla kendi madeni paraları COB’yi piyasaya sürdü. İtibari paradan kriptoya değişim sunma niyetlerine rağmen şu anda platformlarında yalnızca kriptodan kriptoya değişim sağlıyorlar. Bu, şu anda dünyadaki birçok borsayı etkileyen fiat-kripto değişimi için hükümet düzenlemesine bağlı olarak gelecekte değişebilir..

Cobinhood PR ekibi lansmanından bu yana ne kadar başarılı olduklarını tahmin etmek zor, ancak 13000+ hesabın kaydı sonraki günlerde daha fazla kullanıcının platforma atladığı ilk gün.

Cobinhood Twitter Beslemesi

Cobinhood İlk Gün Kaydı

O nasıl çalışır?

COB, Ethereum standardına dayalı bir ERC20 belirtecidir. COB’nizi bir Ethereum cüzdanında veya Cobinhood değişiminin kendisinde bir token olarak saklayabilirsiniz..

Ana Özellikler

COB jetonlarını tutmanın faydaları şunları içerir:

 • Cobinhood’un üstlendiği jetonlar, COB sahipleri için daha ucuz olacak
 • Marjin ticareti kredisi faizinde% 50 indirim
 • COB ile ödeme yapıldığında para çekme ücretlerinde% 50 indirim
 • Para çekme ücretlerinden kazanılan COB Tokenları üç ayda bir yakılacak
 • Ticaret yarışmalarına katılmak için gereklidir
 • Airdrop almak için gerekli

Cobinhood borsasında ticaret yapmanın faydaları:

 • Sıfır ticaret ücreti
 • Çeşitli ticaret çiftleri: BTC, ETH, EOS, USDT, COB, BCH
 • 24/7 müşteri hizmetleri
 • Geliştirmede merkezi olmayan değişim
 • Yüksek performanslı sipariş eşleştirme motoru
 • Kamu denetimleri için çevrimiçi ve çevrimdışı cüzdanlarla şeffaflık
 • 2 faktörlü kimlik doğrulama ve e-posta onayları ile çevrimiçi işlemleri güvenli hale getirin
 • Farklı ülkelerde bulunan çoklu imzalı cüzdan ve donanım güvenlik modülleriyle çevrimdışı işlemleri güvence altına alın
 • Sigorta destekli tüm kripto varlıkları

Diğer Değişim Jetonlarıyla Karşılaştırıldığında Cobinhood

COB jetonu, Binance Coin (BNB) ve Kucoin Shares (KCS) gibi diğer popüler borsa jetonlarına benzer avantajlardan yararlanıyor gibi görünüyor. Bunun arkasındaki düşünce, uzun vadede jetonlarına olan talebi artırmak ve yukarıda listelendiği gibi bazı çok çekici faydalar sağlayarak diğer kripto para birimleri lehine olmaktır. Bu strateji, BNB tokenlerine olan talep arttığı için Binance için şu ana kadar iyi sonuç verdi. Bunun Cobinhood için de olumlu bir gelişme olup olmayacağı henüz belli değil..


Cobinhood Para Çekme Limitleri

Cobinhood, kullanıcı fonlarını korumak için aşağıdaki para çekme limitlerini uygulamaya koymuştur. Borsada büyük miktarda COB tutmayı planlıyorsanız, bunu aklınızda bulundurmanız gerekir:

Cobinhood Fonu Limitleri

Cobinhood Fonu Limitleri

Bu limitleri yükseltmek isterseniz, müşterinizi tanıma (KYC) ve genel olarak borsa endüstrisine getirilen kara para aklamayı önleme (AML) uygulamaları doğrultusunda ek doğrulama sağlamanız gerekecektir..

Kullanıcı deneyimi & Arayüz

Ticaret arayüzü oldukça kaygan ve sezgiseldir ve seçtiğiniz kripto para biriminizle ticaret yapmak için gereken olağan araçları kullanır. Sonuç olarak, sipariş defteri, sipariş formu, ticaret geçmişi ve madeni para bakiyesi içeren bir grafik paketi, arayüzün bu sürümünde standarttır..

Borsa halihazırda büyük kapaklar ve Bitcoin, Ethereum, Tether ve tabii ki yerel COB belirteci ile alınıp satılabilen bir dizi küçük token dahil olmak üzere çok çeşitli kripto para birimlerine ev sahipliği yapıyor..

Cobinhood Arayüzü

Cobinhood Arayüzü

Cryptocurrency küresel bir fenomendir ve Cobinhood bunu 13 farklı dil için destek sağlayarak anlıyor. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Felemenkçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, Vietnamca, Geleneksel & Basitleştirilmiş Çince desteklenmektedir. Cobinhood’da ticaret, web arayüzlerinden ve ayrıca iOS ve Android için mobil cihazlardan yapılabilir..

Kapsamlı belgeler (ticaretten hesap güvenliğine kadar değişen) çeşitli konularda da ayrıntılı eğitimlere ihtiyacınız olursa mevcuttur. Ayrıca Cobinhood, 7/24 çevrimiçi müşteri hizmeti ve bir gün içinde sorgulara yanıt verecek bir müşteri başarı ekibi sağlamayı hedefliyor..

Cobinhood Takımı

Kurucu Popo Chen ve kurucu ortak Wei-Ning Huang şirketi 2017 yılında Taipei, Tayvan merkezli olarak kurdu. Eski ABD Federal Baş Bilgi Sorumlusu Tony Scott, projenin birincil danışmanıdır.

Cobinhood’ın ana vizyonu, hem spot hem de marjin ticaret piyasasında tüccarlar için karı en üst düzeye çıkaran sıfır ücretli bir ticaret platformudur..

Cobinhood Press

Cobinhood’ın izniyle

Popo Chen, Kurucu

Chen Tai Yuan kendisinden seri girişimci olarak bahsediyor. Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Asya pazarı için popüler bir canlı yayın hizmeti bulmaya devam etti. 17 Canlı Akış, günlük 5 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Periscope’a benzer.

Wei-Ning Huang, Kurucu Ortak

Wei-Ning, açık kaynak alanında birkaç yıl çalıştı ve açık kaynaklı projelere aktif olarak katkıda bulundu. Daha sonra, 2014 ile 2017 arasında Google için bir yazılım mühendisliği rolü buldu. Yüksek verim gerektiren büyük ölçekli web uygulamalarında uzmanlaşmıştır. 5 yıllık blockchain deneyimiyle, teknolojiyi mükemmel bir şekilde kavradı..

Cobinhood Danışmanı

Tony Scott, Danışman

Tony, 2015-2017 yılları arasında üçüncü ABD Federal Baş Bilgi Sorumlusu olarak görev yaptı. Bu süre zarfında bir dizi blok zinciri temalı projede yer aldı ve hükümetin siber güvenliğini geliştirdi. Halen, kamu ve özel sektöre BT danışmanlığı ve danışmanlık hizmetleri sağlayan Tony Scott grubunu yönetmektedir..

Madeni Para Temini, Fon Tahsisi & Sürdürülebilirlik

Söyleyebileceğimiz kadarıyla ekibin web sitesinden beyaz bülteni (projenin belirteç ekonomisini açıklayan) çıkardığını söyleyebiliriz. İçinde Reddit yayını, Bir Cobinhood temsilcisi, ICO teknik incelemesinin artık geçerli olmadığını ve güncellenmiş bir sürümün hazırlanmakta olduğunu açıklamaya devam etti.

Yatırımcılar ICO’ya 13 Milyon dolar katkıda bulundu. Bu katılımcılar% 50 token alırken% 40’ı takıma gitti. Kalan% 10 özel bir yerleşime gitti.

Cobinhood Coin Temini

ICO Token Tahsisi

Cobinhood ekibi için toplanan tüm fonlar aşağıdaki kanallara tahsis edilecektir:

 • % 40 – Ürün Geliştirme
 • % 20 – Operasyon
 • % 20 – Pazarlama
 • % 10 – Denetim & Güvenlik Uyumluluğu
 • % 10 – Hukuk İşleri

CoinMarketCap toplam 1 milyar COB (1.000.000.000) arzını listeler. Dolaşımdaki arz (yayın sırasında) yaklaşık 362 milyon veya tüm madeni paraların% 36’sına denk geliyor.

Ticaret Geçmişi

Geliştirme ekibi, 18 Aralık 2018’de ilk kez çevrimiçi olarak COB ticareti yapma fırsatı ile birlikte Cobinhood değişimini başlattı. COB, geçen yıl (2017) spekülatif balonun zirvesinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.50 $ ‘a ulaşmadan önce 0.33 $ seviyesinde piyasaya sürüldü. Kripto para piyasası, Aralık ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığından beri genel olarak satılmaya devam ediyor. Yayınlandığı sırada, COB 0,04 dolar civarında işlem gördü..

Şu anda pazarı etkileyen bir dizi faktör var. COB, Asya’daki rakipleri kadar iyi oturmuş değil. Ancak bir sonraki kripto para birimi boğa koşusu gerçekleştiğinde, bu sıfır ücretten yararlanmak için Cobinhood’a akın eden yepyeni bir tüccar grubu olabilir..

Cobinhood Şeması

CoinMarketCap’in Grafik İzniyle

Cobinhood Coin’i Nereden Alabilirsiniz?

Cobinhood’ı öncelikle onların resmi değişim. Ancak bazı alternatifler var. CoinMarketCap, Mercatox ve merkezi olmayan borsa EtherDelta’yı alternatif borsalar olarak listeler. Bu borsalarda hacim oldukça düşüktür ve ek olarak, birçok tüccar EtherDelta’yı ileri düzey kullanıcılar için bir platform olarak görür. Ticarette yeniyseniz, Cobinhood’ın resmi değişimi muhtemelen en iyi seçeneğinizdir.

Nerede Saklayabilirsiniz?

Daha önce belirtildiği gibi COB bir ERC20 belirtecidir. Ethereum blok zincirinin üzerine inşa ederek Cobinhood, tokenlerinin iyi bir şekilde desteklenmesini sağladı. COB’nizi saklarken bir dizi seçeneğiniz vardır. Bazı seçenekler için Ethereum cüzdan rehberimize göz atın. Ledger Nano S ve Trezor, donanım cephesinde popüler çözümlerdir, Exodus ve Jaxx ise yazılım tarafında tercih edilen bazı cüzdanlardır..

Elbette, rahatlığı tercih ederseniz, paralarınızı borsaya bırakabilir ve harici bir cüzdandan transfer ücretlerinden tasarruf edebilirsiniz. Harici kripto para cüzdanlarının, özellikle donanım cüzdanlarının, Cobinhood’ın herhangi bir gözaltı problemiyle karşılaşması durumunda daha güvenli seçenek olduğunu unutmayın. Ne sıklıkla ticaret yaptığınıza bağlı olarak, kolaylık yerine güvenlik ihtiyacınızı belirleyecektir.

Gelişmeler

Cobinhood’un kurucu ekibi yakın zamanda (Mayıs 2018) merkezi olmayan bir platformun lansmanını duyurdu Berlin’deki Blockshow Europe 2018’de DEXON aradı.

“DEXON, sonsuz ölçeklenebilir, izinsiz dağıtılmış defter teknolojisi sağlayan DEXON fikir birliği algoritması üzerine inşa edilmiş bir blok kafes platformudur.”

Risk sermayesi konusunda uzmanlaşmış bir yatırım şirketi olan IDG Capital, DEXON lansmanına yatırım yapacak. Bu yeni gelişme, Cobinhood tarafından ICO’larından bu yana önerilen orijinal zaman çizelgesini etkileyecektir:

Cobinhood Yol Haritası

Cobinhood Yol Haritası | KimJhonUn’un izniyle

Duyurunun bir sonucu olarak, Cobinhood topluluğu, COB ile geliştirilmekte olan DEXON platformu arasındaki ilişki hakkında birkaç soru yöneltti. Ekip, Cobinhood’un ticaret sağlayan DEXON için özel ICO ortağı olacağını açıkladı. & DEXON için ICO sigortalama hizmetleri. Sonuç olarak, COB sahipleri aşağıdaki 2 avantajı elde edecekler:

 • DEXON’un üzerinde başlatılan ICO’lar, COB sahipleri için daha ucuz olacak
 • COB sahipleri, DEXON parasını ileriki bir tarihte airdrop yoluyla alacaklar. Ana ağ lansmanına yakın takip edilecek ayrıntılar.

Cobinhood’ın merkezi olmayan borsası hala geliştirme aşamasındadır, ancak bunun ne zaman tamamlanacağı ve DEXON’a entegre edileceği şu anda belirsizdir..

Kullanıcılar ayrıca, DEXON hayata geçtiğinde COB’nin büyük olasılıkla artık bir Ethereum ERC20 belirteci olarak desteklenmeyeceğini ve bunun yerine DEXON blok zincirinde doğrulanacağını bilmelidir. Bu gönderide depolama ve uygulama ayrıntılarını alır almaz güncelleyeceğiz.

Sonuç

Kripto para birimi değişim alanı ısınıyor ve bir dizi oyuncu bu çok kazançlı pazarda pastadan bir parça almak için çabalıyor. En önemlisi, Binance CEO’su Changpeng Zhao bu yılın başlarında 200 milyon dolar kar açıkladı 2018’in 2. çeyreği için. Binance’in yalnızca Temmuz 2017’de kurulduğu düşünüldüğünde bu rakam çok büyük..

Pek çok yeni oyuncunun bu sektöre girmesi şaşırtıcı değil. Kripto para birimlerine olan talep arttıkça, yeni borsalar için hala birçok fırsat var gibi görünüyor.. Cobinhood sıfır ücretli bir teşvik yapısı sağlayarak niş bir pazarı doldurmaya çalışıyor. Tüccarlar sıfır ücreti severler, ancak sıfır ücret müşterileri böylesine rekabetçi bir ortamda tutmak için yeterli mi? İyi bir kripto para birimi değişimi, birçok faktör göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Cobinhood, büyük bir müşteri tabanını çekerek ve ICO listeleri ve bazı gelişmiş ticaret özellikleri gibi premium hizmetler için ücretler alarak bu kayıp ücretleri telafi etmeyi planlıyor. Bu yaklaşımın karlı olup olmayacağını sadece zaman gösterecek.

Cobinhood hakkında daha fazla bilgi ve güncelleme için aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me