GameCredits (GAME) nedir?

GameCredits (GAME), çevrimiçi oyun endüstrisi için tek ödeme çözümü haline gelmek isteyen bir kripto para birimi projesidir. Projenin web sitesinde, ekibin misyonu “dünya çapında 2,6 milyar oyuncu için evrensel para birimi haline gelmek, 100 milyar dolarlık oyun endüstrisini daha da büyütmek için hem büyük hem de küçük oyun geliştiricilerini güçlendirmek ve merkezi olmayan kripto para birimlerinin yaygın şekilde benimsenmesini hızlandırmaktır. devlet tarafından verilen fiatlara daha iyi bir alternatif olarak. “

GameCredits modeli kapsamında, geliştiriciler ve oyuncular satıcılara, dağıtımcılara ve diğer aracılara göre önceliklidir. Ekip, evrensel bir oyun para birimi haline gelerek, GAME’nin oyun ortamını eşit olmayan kar dağıtımından kurtaracağını umuyor. Ayrıca, GameCredits’e bağlı bir yardımcı program olan MobileGo ile rekabetçi e-spor ortamını eşitlemek istiyorlar. MobileGo’nun, gelirin büyük sponsorlar tarafından değil oyuncuların katılımıyla sağlandığı ve dünyanın oyun nüfusu arasında daha geniş bir rekabetçi katılımı teşvik ettiği bir e-spor kültürünü teşvik edeceğini umuyorlar..

GameCredits

GameCredits Ekosistemi

GameCredits ekosistemi, özünde oyunculara daha uygun bir oyun deneyimi sunmaya ve geliştiriciler için daha adil bir gelir modeli üretmeye odaklanıyor. Oyuncular için para birimi şunları sağlamayı amaçlamaktadır:

 • Kolay ödeme entegrasyonu
 • Yüksek para yatırma limitleri
 • Çoklu para yatırma seçeneği (GAME ve diğer kripto para birimleri)
 • Birden çok oyun ve platformda aktarılabilir bir para birimi
 • Oyun içi satın alımlar için blockchain güvenliği
 • Hızlı eşleşmeler ve hızlı ödemeler için kapsamlı e-spor etkinlikleri

Esasen, oyuncular tüm favori oyunları için erişilebilirliği ve güvenliği teşvik eden her şeyi kapsayan bir ödeme yöntemine sahip olacaklar. GameCredits, geliştiricilere aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok avantaj sunabilir:

 • Daha hızlı ödeme işleme süreleri
 • Kullanıcı tabanı ölçeklenebilirliği
 • Gelişmiş sahtekarlık koruması ve blok zinciri güvenliği
 • Oyun satışları için daha yüksek komisyon (Google Play ve Apple’da% 70’e karşılık% 90 ödeme)
 • Diğer oyunlarla çapraz tanıtım

Geliştiriciler için GameCredit’in ana odak noktası eşitlikçi ve hızlı ödemedir. Apple ve Google Play tarafından belirlenen endüstri standartlarının aksine, GameCredits kendi pazarında satılan herhangi bir oyun için yalnızca% 10 ücret alır, GPlay.

GPlay’den bahsetmişken, GameCredits, projenin ve ekibinin vizyonlarını tam olarak gerçekleştirmesine yardımcı olan bir dizi ürün ve yinelemeye sahiptir. Bu ürünler, GameCredit’in çok yönlü ekosisteminin omurgasını oluşturur ve şunları içerir:

GNation: GameCredits’in web sitesinde “Her üç insan bir oyuncu” diyor ve GNation, dünyanın dört bir yanından bu oyuncuları tek bir toplulukta birleştirmek istiyor. Böylece, GNation, geliştiricileri ve oyuncuları hayatın her kesiminden bir araya getiren sınırsız bir oyun ulus devleti olarak hizmet edecek..

GPlay: GameCredits’in uygulama mağazası eşdeğeri ve oyun pazarı olan GPlay mağazası, oyuncuların GAME jetonlarını kullanarak mevcut oyunları satın almalarına olanak tanır. Ayrıca, geliştiricilere platformda satılan oyunlar için% 90 ödeme sağlar.

GameGG: Bu proje hala yapım aşamasında, ancak esasen çevrimiçi, rekabetçi bir e-spor platformu olacak. Bununla, amatör veya profesyonel herhangi bir oyuncu, parasal bahislerle veya parasız olarak platformdaki diğer oyuncularla eşleştirebilir ve oynayabilir..

GWallet: Oyuncuların GAME’lerini saklamak, oyun içi satın alımlar için ödeme yapmak veya çevrimiçi e-spor maçları için kullanmak için kullanabilecekleri kripto para cüzdanı.

GExchange: Hala geliştirme aşamasında olan GExchange, GAME coin için kripto ve fiat çiftleri içerecek.

GShare: GNation’ın hayır amaçlı uzantısı, ekibin GameCredit’in etkisini kripto ve oyun alanlarının dışına genişletmesini umuyor..

MobileGo

GameCredits’in “yakın kuzeni”, MobileGo (MGO), ekosistemin mobil oyunlara yönelik jetonize edilmiş çözümüdür. MobileGo akıllı telefon, tablet ve mobil oyunlara yöneliktir, GameCredits tüm video oyun ortamı için ne ise: oyuncuları ve geliştiricileri tek bir para birimi ve platform altında birleştirme girişimi. İlginç bir şekilde, MGO her iki ağda da çalışacak şekilde inşa edildiğinden, token tahsisi Ethereum ve Waves blok zincirleri arasında bölünmüştür..

MobileGo

Oyuncular bir MobileGo profili oluşturabilecek ve oyunlaştırılmış bir kredi puanı gibi, kullanıcılar çevrimiçi etkileşimlere (olumlu veya olumsuz), oyun geçmişine ve yönlendirmelere dayalı bir sosyal statüye sahip olacaklar. Kayıtlı kullanıcılara, deneyim puanları kazanmak ve seviye atlamak gibi itibar eşiklerine ulaşmaları için MobileGo tokenları verilecektir. Bu jetonlar daha sonra oyun içi içerik indirimleri, turnuvalara VIP geçişleri ve daha fazlası gibi teşvik programları için kullanılabilir..

Platform kullanıcıları, MobileGo aracılığıyla merkezi olmayan oyun turnuvalarına da ev sahipliği yapabilecek. Profesyonel e-spor turnuvalarının aksine, bu etkinlikler GameCredits uygulama mağazasında kayıtlı herhangi bir mobil oyun için tüm beceri seviyelerindeki oyunculara açık olacaktır. Bu, profesyonel e-sporun amatör oyuncular için oluşturduğu engelleri yıkacak ve herkese küresel, merkezi olmayan bir turnuva ortamında MGO kazanma şansı verecektir..

MobileGo ayrıca oyun içi sanal öğeler ve ürünler için bir pazar yeri de içerecek. Pazar, kullanıcıların MGO için doğrudan platform üzerinden oyun arası öğeleri takas etmesine izin verecek.

GameCredits Ekibi ve Yol Haritası

GameCredits, yıllardır sektörde yer alan tecrübeli oyunculardan ve iyi niyetli oyun meraklılarından oluşan bir takımla çalışır.

Projenin CEO’su Sergey Sholom’un doktora derecesi var. Matematiksel modelleme alanında uzmanlaştı ve 2004’te Datcroft Games Ltd.’yi kurdu. Ayrıca GameCredits’in GPlay mağazasında listelenen ilk oyunlardan biri olan Pixel Wars’u oluşturmaktan da sorumlu..

Başka bir doktora, ürün direktörü Maxim Sholom takıma 12 yıldan fazla oyun deneyimi getiriyor. Get the Gun gibi başarılı oyunların üretilmesine yardımcı oldu ve GameCredits Mobile Store’un gelişimini denetler..

GameCredits ekibi

Şu anda, mevcut olan tek yol haritası projenin teknik raporunda yer almaktadır. Kilometre taşlarının çoğu kendi yolunda ilerledi, ancak ekibin 2018’in 1. çeyreğinde merkezi olmayan eşleştirme ve merkezi olmayan turnuvaları entegre etmeye odaklanmayı planladığı belirtiliyor..

GameCredits Ticaret Geçmişi

Bu yazının yazıldığı sırada, tüm pazar aşınma için biraz daha kötü durumda ve GameCredits bir istisna değil. GAME, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,61 $ ‘dan 1,35 $’ a düştü ve şu anda 110. sırada CoinMarketCap.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”; var scripts = document.getElementsByTagName (“script”); var embedder = scripts [scripts.length – 1]; (function () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname); if (appName == ””) {appName = ”local”;} var s = document.createElement (“script”); s.type = “ text / javascript ”; s.async = true; var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = GAME&tsym = USD, EUR, CNY, GBP ’; s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”) >= 0? “&”:“? ”) +“ Uygulama = ”+ uygulamaAdı; embedder.parentNode.appendChild (s); }) ();

GameCredits Nereden Alınır

GAME’nin en popüler pazarı, 24 / saat hacminin% 33,80’inin Polonya Zlotisi ile fiat çiftlerinden geldiği BitBay’dir. Hacim sırasına göre, sonraki en aktif pazarlar, tümü BTC / GAME çiftleri sunan Bittrex, Poloniex ve Bit-Z’dir. İlginç bir şekilde, GAME için ETH pazarı yok.

GameCredits Nerede Saklanır

Projenin resmi cüzdanı GWallet, GameCredits için tam destek sunar. Dahası, GAME’i doğrudan cüzdanın tescilli ağ geçidi üzerinden USD, EUR, GBP veya BTC ile satın alabilirsiniz..

Sonuç

Kripto savunucuları, blok zincirinin birden fazla sektördeki endüstri verimsizliklerini hafifletme potansiyelini sıklıkla dile getirdiler. GameCredits, bu çözümleri oyun endüstrisine getirmek istiyor.

Ve anlaşılır bir şekilde öyle. GameCredits gibi bir kripto para birimi ödeme seçeneği, oyunculara daha kolay para yatırma ve satın alma seçenekleri sağlayabilir ve bir blok zinciri ağı, fonlarına daha fazla güvenlik sağlayabilir. Geliştiriciler için GameCredits, daha hızlı ödeme sürelerine ve oyun satışlarından daha eşit dağıtılmış kârlara izin verir..

GameCredits bu çözümleri sağlar, bu nedenle şu anda tek numara benimsemedir. Küresel oyun dünyasının GAME’i evrensel para birimi olarak kabul edip etmeyeceğini size söyleyemem, ancak kripto para birimleri önümüzdeki yıllarda sektör için standart ödeme yöntemi haline gelirse şaşırmam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me