Pepe Cash nedir?

Hiç kendi kendinize düşündünüz mü, “Kahretsin, keşke kendi nadir Pepe’ime sahip olabilseydim.”

Muhtemelen yapmadın, ama başkası yaptı. Ve birisi, Pepe’yi bir emtia haline getirmek için blockchain kullanmaya karar verdi..

Şaka değil, Bitcoin’in blok zincirinde dolaşan bütün bir Pepe sanat ekosistemi var ve eğer fiyat doğruysa, insanlar bu parçalardan bazıları için cömertçe ödeme yapmaya hazır. Aptal deyin, israf deyin, ancak CryptoKitties bize bir şey öğrettiyse, bu değer gerçekten bakanın gözündedir. Pepe için bu, bir adamın memin başka bir adamın başyapıtı olduğu anlamına gelir..

nadir biber

Pepe Trading Nasıl Çalışır??

Kurbağa Pepe, ilk olarak 2005 yılında çevrimiçi bir çizgi roman dizisi olan Erkek Kulübü’nün bir üyesi olarak ortaya çıktı. Matt Furie. Pepe, doğumundan bu yana, Pepe metasını tabiri caizse genişleten ve sayısız spin-off ve rekreasyonla karakteri yeniden tasarlayan 4chan gibi çevrimiçi topluluklar tarafından birlikte seçildi. On yıldır ve etrafta olduğu bazı değişiklikler için, Pepe internetteki en tanınmış memlerden biri haline geldi. Oh, ve Hillary Clinton’ın kampanyası onu 2016 seçimleri sırasında beyaz üstünlüğünün bir sembolü olarak damgaladı. Matt Furie’nin dehşeti.

Tüm bunları söylemek gerekirse, Pepe’nin ilginç (ve tartışmalı) bir yıldız olma yükselişinden utangaç hiçbir şeyi olmadı, bu yüzden memden esinlenen sanat eserlerinin sertifikalı parçalarına biraz para bırakmaya istekli bir hayran kulübünün neden olduğunu görmek kolaydır.

Ve bu sanattır. En azından, kendini Pepesphere ilan edenlerin size söyleyeceği şey bu. Pepesphere, hayal edeceğiniz şeyle ilgilidir: jetonize edilmiş Pep’lerin ticaretinin yapıldığı soyut çevrimiçi alem. Bu alan içinde – daha spesifik olarak, rarepepewallet.com–Kullanıcılar ender bulunan Pepes’lerini Pepe ekonomisinin yerel para birimi olan Pepe Cash ile alıp satabilirler.

Her Pepe, işlem şeklinde Bitcoin blok zincirinde saklanır. Bu sanat eserleri Karşı Taraf üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle her sanat eseri Bitcoin’in defterine kendi benzersiz varlığı olarak kaydedilir. Dahası, sanatçılar niyetlerine göre kreasyonlarının 1, 100, hatta 99,999 kopyasını oluşturmayı seçebildikleri için, her sanat eseri sınırlı sayıda sorunla birlikte gelir. Her parça bir seriye dahil edilmiştir ve her seri, yeni sunumların doruk noktasıdır. Nadir Pepe Dizini. Bu yazının yazıldığı sırada 36 seri var ve ekip 37. serinin küratörlüğünü yapmak için çalışıyor..

Blok zinciri her bir parçaya bir referans depoladığından, işlem karmaları her sanat eseri için özgünlük sertifikası görevi görür. Bu nedenle, başka bir kullanıcıdan veya dizinden bir Pepe satın aldığınızda, bu Pepe’ye sahip olduğunuzu onaylamak için nadir pepe cüzdanınızda bir jeton alırsınız. Elbette, Nadir Pepe Dizini’ne gidebilir ve sanat eserini ödeme yapmadan kendiniz için kopyalayabilirsiniz, ancak Van Gogh’un Yıldızlı Gecesinin jpeg’ini indirmek gibi, bu sadece saf, iyi niyetli sahiplikle aynı şey değildir.

Projenin web sitesine göre, her hafta dizinin gelirinin yarısı yakılıyor ve ben alıntı yapıyorum, “Kek’e iyi şanslar. (Bu, PepeCash’i deflasyonist yapar). “


Pepe Sanatını Nadir Pepe Dizinine Gönderme

Belki tüketmek yerine katkıda bulunmayı tercih edersiniz. Durum buysa, Pepesphere’in mem ekonomisini ayakta tutmak için sanat eserine ihtiyacı var ve Nadir Pepe Dizini’nin resmi bir gönderim süreci bile var.

Gönderiler genellikle açık-kapalı bir temelde olma eğilimindedir, bu nedenle ekip yeni bir OC’yi bırakmak istediğinizde yeni gönderimleri kabul etmiyorsa endişelenmeyin, sabırlı olun. Ancak açıklarsa, 200 PEPECASH ve orijinal bir yaratıma ihtiyacınız olacak ve Nadir Pepe Dizini’ne göre bu yönergeleri izlemeniz gerekecek İnternet sitesi:

Kurallar:

1) Pepe’ler 400 x 560 olmalıdır. Koleksiyon kartları gibi görünebilirler ancak gerekli değildir..

2) Kartlar, animasyonlu gifler olabilir ancak boyut olarak 1, 5 MB veya daha küçük olmalıdır. Sıkıştırma Kullan.

2) Pepe’niz şişirilemeyecek şekilde ihraç KİLİTLİ olmalıdır.

3) Pepe’niz bölünemez olmamalıdır. <- emin olmak!!

4) Çalışmanızın en azından Pepe ile bir ilgisi olduğundan emin olun.

5) Lütfen NSFW içeriği yok. Şimdilik hafif tutmaya çalışıyorum. (Pepe’nin çok fazla kötü haberi var). Şüpheniz varsa, varlığınızı oluşturmadan önce telgrafta @ nola1978 mesajı.

6) Jetonunuzu oluştururken en az 100 Paylaşım ve maksimum 100 bin Paylaşım olmalıdır..

7) Web sitesi yok .. QR kodları.

8) Sanatçı başına günde yalnızca 1 başvuru. Çeşitliliğe sahip olmak istiyorum.

9) Uzmanlarımızı gönderiminizle ilgili rahatsız etmeden önce lütfen 24 ila 48 saat bekleyin.

Takım

Kendinize karşı dürüst olun, bu projenin şeffaf bir ekibe sahip olmasını gerçekten bekliyor muydunuz? Kesinlikle öyle değil ama isimsiz üyeler aktif Telgraf.

Pepe Cash Nereden Alınır

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Pepe Cash herhangi bir büyük borsada işlem yapmaz. En aktif pazar, JPY veya BTC karşılığında satın alabileceğiniz Japon borsası Zaif’tir. Alternatif olarak, Pepe Cash’i BTC için Tux Exchange’den veya Karşı Tarafın XCP için DEX’i aracılığıyla da satın alabilirsiniz..

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName (“script”);

var embedder = scripts [scripts.length – 1];

(işlev () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

eğer (appName == ””) {appName = ”yerel”;}

var s = document.createElement (“script”);

s.type = “text / javascript”;

s.async = true;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart? fsym = PEPECASH&tsym = USD, EUR, CNY, GBP, BTC ’;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”) >= 0? “&”:“? ”) +“ Uygulama = ”+ uygulamaAdı;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Pepe Cash’inizi aldıktan sonra, onu nadir Pepes’lerle ticarete başlamak için kullanabilirsiniz. rarepepewallet.com veya rarepepedirectory.com.

Pepe Cash ve Nadir Pepes’lerinizi Nerede Saklamalı?

Nadir Pepe Cüzdanı (yukarıdaki ile aynı URL) hem Pepe Cash hem de Pepe sanat eseriniz için tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılar.. Küreler Kitabı ayrıca depolama seçeneği olarak bir mobil uygulama içerir.

Son düşünceler

Tam olarak bir rakip değil ancak benzer bir amaca hizmet eden Pepe Cash, Dogecoin’in meme seviyeli varlıkları kripto para dünyasına getirme misyonunu sürdürüyor. Dahası, Pepe Cash bize insanların blockchain teknolojisini kullanarak niş kültürleri küratörlüğünü yapmak ve bunlardan para kazanmak için ne kadar yol kat edeceğini gösteriyor..

Ayrıca, insanların bu teknolojiyi dijital sanat eserlerini doğrulamak ve satın almak / satmak için kullanmaya istekli olduklarını da gösteriyor. Evet, nadir Pepe’ler orijinal bir Monet veya Miro ile aynı sanatsal kalibre olmayabilir, ancak Nadir Pepe Rehberine kayıtlı yaklaşık 1.500’den fazla nadir Pepes ile, yaratmak için fazlasıyla değer gören aktif bir alt kültür olduğunu söylemek yeterli. , kültürel ikonografinin bu eserlerini küratörlüğünü yapın ve dağıtın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me