Vertcoin 1-Click Miner’a Giriş

Hiç kripto para madenciliği yapmak istediniz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz??

Tipik olarak, bir blok zincirinin çekirdek yazılımını indirmeniz, doğru madencilik istemcisini bulmanız ve bağlanmak için bir madencilik havuzu bulmanız gerekir. Tüm bunlar yapıldıktan sonra, madencinin hem seçtiğiniz havuzla hem de madencilik ödülleriniz için bir cüzdanla senkronize olduğundan emin olmak için atlayabileceğiniz bazı kodlama çemberleriniz olacak. Bu süreç daha erişilebilir olsaydı harika olmaz mıydı?

O kadar kolay bir madencilik programı olan Vertcoin 1-Click madencisi ile tanışın, artık başlamamak için bahaneniz kalmayacak. Bu kılavuzda, kurulum ve çalıştırmada size adım adım yol göstereceğiz çünkü 1-Click madenci süreci kolaylaştırırken, başlamak için herkesin ara sıra bir yardım eline ihtiyacı var.

Hadi başlayalım, olur mu?

Adım 1: Kurulum

Önce ilk şeyler, gidin Vertcoin’in Github’ı 1-Click madenci yazılımını indirmek için – “VertcoinOneClickMinerSetup.msi” dosya adını taşıyan “Varlıklar” altındaki ilk seçenektir.

Buna tıkladıktan sonra, indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin ve ardından bilgisayar ekranınızın altındaki kurulum uzantısına tıklayın..

Windows 10 kullanıyorsanız, “Windows bilgisayarınızı korudu” şeklinde bir mesaj alabilirsiniz. Böyle bir durumda, mesajın altındaki “Daha fazla bilgi” yi ve ardından “Yine de çalıştır” ı tıklamanız yeterlidir. Endişelenmeyin, program güvenli olmanın ötesinde. Unutulmaması gereken başka bir şey: çoğu anti-virüs yazılımı, 1-Click madenciyi kötü amaçlı bir program olarak ele alır. Bunu önlemek için, kurulum sırasında anti-virüs programınızı devre dışı bırakabilir veya ayarlarına gidip “Vertcoin One-Click Miner.exe” (veya dosya adını, ne seçerseniz seçin) ekleyerek istisnalara veya güvenilen programlara ekleyebilirsiniz..

Kurulum uzantısını açtıktan sonra aşağıdaki pencereyi göreceksiniz.

1click1

İleri’yi tıkladıktan sonra, programınız için bir klasör seçmenizi isteyen bir ekran göreceksiniz. Size verdikleri varsayılan klasör hedefini seçebilir veya kendi klasörünüzü oluşturabilirsiniz. Bir fark yaratmaz, ancak sadece programın bilgisayarınızda nerede depolandığını hatırladığınızdan emin olun.

Bunu tamamladığınızda, İleri’yi tıklayın ve kurulumu tamamlayacak başka bir pencere göreceksiniz. Bitirdiğinizde, bilgisayarınız sizi 1-Click madenci yazılımını çalıştırmak isteyip istemediğinizi soran bir ekrana yönlendirecektir. Yaptığınızı varsayarsak (aksi halde neden burada olurdunuz), evet’i tıklayın ve işte karşınızda. Birinci adım tamamlandı.

2. Adım: Bir Havuza Bağlanma ve Cüzdan Adresini Bağlama

1-Click madenci programını açın ve aşağıdaki pencereyi göreceksiniz. Madencilik havuzunu bulmak için buradan “P2Pool Düğümlerini Bul” u tıklayın.

1 tıklama Tarayıcı yukarı çekilmiş haldeyken, “Tara” yı tıklayın ve kısa bir süre sonra, sayfada bir dizi düğüm yenilenecektir. Ardından, “Ağ 1” ve “Ağ 2” üzerindeki düğümler arasında seçim yapma seçeneğine sahip olacaksınız. Bilgisayarınızın CPU’su veya GPU’su gibi basit bir donanım kullanıyorsanız, Ağ 2’ye gitmek isteyeceksiniz. Bu ağ, 100MH / sn’den daha az çıktı veren ekipman içindir ve çoklu GPU / CPU madenciliğiniz yoksa teçhizat, muhtemelen bu eşiği aşmayacaksınız.

Şimdi, ikinci ağda bağlanmak için bir veya daha fazla düğüm seçin. Madencilik çabalarınızı optimize etmek için size yakın bir havuz seçtiğinizden emin olun. Ayrıca, her bir havuzun gelir ücretini kontrol ettiğinizden emin olun. Bazıları% 0,25 kadar düşük olabilirken diğerleri% 5 kadar yüksek olabilir.

1click3

Havuzlarınızı seçtikten sonra, cüzdan adresinizi girme zamanı gelir. Halihazırda bir cüzdanınız yoksa, Vertcoin’in temel cüzdanını para biriminin web sitesinden, Vertcoin Electrum cüzdanından veya Coinomi mobil cüzdanından indirebilirsiniz. Madencilik yapmak için kullandığınız bilgisayarda cüzdanınız yok mu? Merak etmeyin – madencilik gelirinizi tamamen başka bir cihazda cüzdana göndermeyi seçebilirsiniz.

Cüzdan adresinizi girdikten sonra, “Seçili Havuzları Ekle” yi tıklayın

1click4

3. Adım: That Sucker Runnin ’

Artık havuz seçiminizi ve cüzdan adresinizi çözdüğünüze göre, madenciliğe başlama zamanı.

1click5

1-Click madenci ana sayfanız şunun gibi görünmelidir:

Buradan, sol köşedeki açılır menüden madencilik donanımınızı seçmek isteyeceksiniz. İşlemcinizi kullanabilir veya bilgisayarınızın işlemcisini (CPU) veya grafik kartını (GPU) seçebilirsiniz. Bir GPU kullanıyorsanız, bilgisayarınızın özellikle hangisini kullandığını bildiğinizden emin olun.

Ardından, bağlanmak istediğiniz havuzu seçeceksiniz. Aynı anda birden fazla havuz seçebilirsiniz, ancak madenci her zaman sıranızdaki ilk tercihi önceliklendirecektir. Birden fazla havuz kullanmak, aynı anda her ikisine de hashing gücüne katkıda bulunacağınız anlamına gelmez; Bu, basitçe, eğer ilk havuzunuz herhangi bir nedenle aşağı inerse, ikinci havuzun yerine geleceği anlamına gelir..

Son olarak, başla’yı tıklayın ve yarışlara başlayın. Varsa, güncelleme için 1-Click madenciden bir pop-up alabilirsiniz. Sadece güncellemeyi indirin ve kısa sürede düzelsin.

Madenci başladığında, sağ üst köşede “Çevrimiçi” veya “Paylaşım bekleniyor” olarak listelenir. Her iki durumda da, madencinin olması gerektiği gibi çalıştığından emin olabilirsiniz. Miner Hashrate ”değerinizin hemen ekranın altında yükseldiğini görmezseniz, paniğe kapılmayın. Çoğu zaman, düşük hash gücüne sahip donanım, program bir süre çalışana kadar bir karma oranının çoğunu kaydetmez..

Ve işte orada, millet – artık merkezi olmayan parasal devrime katkıda bulunabilirsiniz. Tıpkı Vertcoin başlangıç ​​kılavuzumda söylediğim gibi, harika halanız Sally bunu çok kolay.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me