Labākie kriptovalūtas maki

Ir Bitcoin maki, un ir Ethereum maki. Bet, ja vēlaties saglabāt visas savas monētas un žetonus vienā vietā, jums jāizmanto visaptverošs kriptogrāfijas valūtas maks..

Jums var būt ērti turēt savus līdzekļus biržā; tomēr par šo ērtību jāmaksā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar hakeriem, iesaldētu kontu vai valūtas maiņu, kas sākas ar jūsu naudu, jūs kādu dienu varat pamodoties, lai atrastu sev tukšu kabatu. Vienmēr atcerieties teicienu: ne atslēgas, ne kriptogrāfiju.

Pozitīvi ir tas, ka jums ir daudz iespēju, kurās varat uzglabāt savu kriptonauda. Tik daudz, ka tas var izraisīt reiboni. Nu, mēs esam ieguvuši jūsu muguru. Mēs nojaucam labākos kriptovalūtas makus (aparatūra un programmatūru), lai jums būtu vieglāk izvēlēties sev piemērotāko.

Labākie kriptovalūtas maki – aparatūra

Ja jums nav iebildumu izdalīt skaidru naudu, jums jāapsver kriptogrāfijas aparatūras maks. Viņi ir drošāki nekā programmatūras kolēģi. Pat ja jūs sākat izmantot bezmaksas programmatūras maku, iesakām pēc iespējas ātrāk pāriet uz aparatūru.

Ledger Nano S (99,99 ASV dolāri)

Pilns virsgrāmatas Nano S pārskats | Oficiālā Ledger Nano S vietne

virsgrāmata nano s

Ledger Nano S ir viens no labākajiem kriptogrāfijas aparatūras makiem tirgū šobrīd. Pārdots vairāk nekā miljons seifu, un klienti pastāvīgi sniedz tam kvēlojošas atsauksmes. Jūs varat arī iegūt jaunāku laidienu Virsgrāmata Nano X.

Fiziskais seifs ir aptuveni īkšķa diska lielumā un savienojams ar datoru, izmantojot USB kabeli. Pat ja esat kripto iesācējs, jums nevajadzētu sagādāt daudz problēmu ar Ledger Nano S iestatīšanu un izmantošanu. Uzņēmums, kas atrodas tā aizmugurē, nodrošina pietiekami daudz resursu, lai palīdzētu jums justies ērti, pārvietojot kriptogrāfiju uz maku un no tā..

Jūs piekļūstat saviem līdzekļiem seifā, izmantojot četru līdz astoņu ciparu PIN kodu, kuru iestatījāt, kad to pirmo reizi iestatījāt. Ja esat aizmirsis PIN vai nozaudējis fizisko ierīci, jums ir arī 24 vārdu atkopšanas frāze, lai atkārtoti piekļūtu savam kontam.

Ledger Nano S ir tikpat drošs, cik viņi nāk, un Ledger komanda ir ātri un veiksmīgi novērsusi jebkuru uznirstošo ievainojamību.

Maks šobrīd atbalsta vairāk nekā 700 monētas. Bet, ja jūsu nav sarakstā, viņiem ir aktuāls ceļvedis monētu, kuras viņi plāno pievienot.

Trezor One (83,49 EUR)

Pilns Trezor One pārskats Oficiālā Trezor One vietne

trezor viens

Trezor One pieder tai pašai klasei kā Ledger Nano S. Lai gan lietotāji ziņo, ka seifa uzstādīšana ir nedaudz sarežģītāka nekā Ledger, viņiem ir daudz tādu pašu priekšrocību..

Trezor One ietver fizisku maku apmēram Tamagotchi izmērā un USB, lai to savienotu ar datoru. USB savienojums ir ierobežots, kas nozīmē, ka pat tad, ja jūs mijiedarbojaties ar inficētu datoru vai datoru ar ļaunprātīgu programmatūru, jūsu kriptogrāfijas valūta paliks drošībā.

Jūs piekļūstat saviem līdzekļiem, izmantojot Trezoras tilts, vienkārša lietojumprogramma, kas savieno jūsu maku ar interneta pārlūku. Tas ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

Ja drošība ir jūsu prioritāte, varat atpūsties. Trezor komanda ir tik pārliecināta par savu maku uzticamību, ka tā ir publiski uzskaitīti katru jautājumu, ar kuru viņu maciņi ir saskārušies, kā viņi to laboja un cik ilgs laiks bija vajadzīgs.

Trezor One spēj noturēt vairāk nekā 500 dažādu monētu, tāpēc, visticamāk, ja jums tas pieder, jūs varēsiet to uzglabāt.

KeepKey (129,00 ASV dolāri)

Pilns KeepKey pārskats Oficiālā KeepKey vietne

Aparatūras seifs KeepKey

Ledger Nano S un Trezor viens līmenis, lai arī joprojām ir lieliska iespēja, ir KeepKey. Atšķirībā no mazajiem Ledger Nano S un Trezor One ekrāniem, šim maciņam ir liels, viegli lasāms displejs tieši fiziskajā ierīcē.

KeepKey nav tik ievērojams kā abi iepriekš minētie maki, taču tam nevajadzētu jūs atturēt. Maks ir tikpat drošs un programmaparatūra, kas to darbina pilnībā atvērtā koda, lai jūs pats varētu to pārbaudīt.

KeepKey ir ierobežotāks kriptogrāfijā, kuru jūs tajā varat uzglabāt, atbalstot tikai 45 monētas. Tam tomēr ir iebūvēta ShapeShift integrācija, tāpēc jūs varat apmainīt jebkuru no kriptogrāfijas kartēm ar jebkuru citu tieši seifā.

Otrās vietas ieguvēji

Par nedaudz augstāku cenu jums ir Ledger Blue un Trezor modelis T. arī jūsu rīcībā. Šie divi maki ir fiziski lielāki par Ledger Nano S un Trezor One, un tajos ir vairāk lietotņu un kriptovalūtu..

Labākie kriptovalūtu maki – programmatūra

Lai gan mēs ļoti iesakām nodrošināt kriptonauda aparatūras seifā, mēs saprotam, ka pašlaik tā var nebūt jums piemērota. Nu, jums ir arī daudz lielisku programmatūras iespēju, no kurām izvēlēties. Un lielākā daļa no viņiem ir bez maksas.

Exodus (bezmaksas)

Pilns Exodus apskats Oficiālā izceļošanas vietne

izceļošanas maks

Exodus ir viens no skaistākajiem dizaina kriptovalūtas makiem nozarē. Saskarne ir intuitīva, un jebkura līmeņa blokķēdes entuziastam nevajadzētu būt problēmām ar to strādāt. Pat ja jums rodas jautājumi, atbalsta vietne ir pietiekami daudz resursu, lai palīdzētu jums pārvarēt jebkuru problēmu.

Pārsniedzot standarta maka pienākumus, Exodus ietver arī a portfeļa izsekotājs un a Apmaiņa ar ShapeShift. Šīs funkcijas ļauj pārvaldīt savus aktīvus un vienmērīgāk līdzsvarot portfeli.

Diemžēl Exodus seifs nav pilnīgi atvērtā koda, tāpēc jūs zināmā mērā uzticaties izstrādātājiem, lai viņi neaizbēgtu ar savu kriptogrāfiju. Tas nozīmē, ka CTO JP Ričardsons ir cienījams personāls attīstības kopienā un ir izveidojis vairāk nekā 200 atvērtā koda bibliotēku.

Exodus atbalsta gandrīz 100 kriptonauda ar jaunām nepārtraukti pie horizonta. Tas ir pieejams Windows, Mac un Linux operētājsistēmās – vēl nav mobilo iespēju.

Jaxx Liberty (bezmaksas)

Pilns Jaxx Liberty apskats Oficiālā Jaxx Liberty vietne

jaxx liberty maks

Jaxx, tagad pārdēvēts par Jaxx Liberty, ir vēl viens drošs kriptonauda programmatūras maks. Tam ir tīrs interfeiss un vesela virkne jaunu funkciju. Jūs varat ne tikai izsekot savu portfeli un sekot tirgus datiem, bet arī saņemt bloku ķēdes jaunumus un piekļūt bloķēšanas pētniekiem tieši savā makā..

Lai apstrādātu seifu, jums nav jāievada nekāda informācija vai jāizveido konts. Pēc lejupielādes jūs saņemat 12 vārdu ieejas frāzi, kuru ievadāt, lai piekļūtu saviem līdzekļiem no jebkuras atbalstītas ierīces. Jūsu privātās atslēgas tiek turētas tieši jūsu ierīcē, tāpēc nav jāuztraucas par negodīgiem Jaxx darbiniekiem, kas nozog jūsu datus.

Jaxx vidējais reakcijas laiks ir divas stundas, Jaxx klientu atbalsts ir visaugstākais.

Pašlaik Jaxx Liberty atbalsta nedaudz vairāk nekā 70 dažādus digitālos līdzekļus un ShapeShift integrāciju, lai tos apmainītos. Maks ir pieejams Android un iOS mobilajās ierīcēs un planšetdatoros, Mac un Windows operētājsistēmās un kā Google Chrome paplašinājums.

Edge (bezmaksas)

Pilna malas apskats Oficiālā Edge vietne

Edge Wallet

Edge ir tikai mobilajām ierīcēm paredzēts kriptonauda, ​​kas specializējas drošībā. Tas atvieglo seifa autentifikācijas procesu, ļaujot jums pieteikties, izmantojot lietotājvārdu un paroli. Šī metode ir ievērojami mazāk apgrūtinoša nekā sarežģītas ieejas frāzes atminēšana / glabāšana. Varat arī pieteikties, izmantojot izveidoto pieskāriena ID vai piespraudi.

Kā papildu drošības slānis Edge šifrē jūsu datus, pirms tos glabā liekos mākoņu serveros. Šīs metodes priekšrocības ir divas reizes. Pirmkārt, šifrēšana neļauj Edge darbiniekiem skatīt jūsu personas datus. Otrkārt, liekā mākoņu krātuve nodrošina, ka jūs varat piekļūt savai kriptonauda pat tad, ja pazūd Edge.

Salīdzinot ar citiem šī saraksta makiem, Edge monētu atbalsts trūkst, jo pašlaik tiek atbalstītas tikai 15 valūtas. Tomēr jūs varat pirkt / pārdot noteiktus kriptotipus tieši seifā – šī funkcija ir unikāla Edge. Tāpat kā gan Exodus, gan Jaxx, valūtas maiņa ir iespējama arī makā.

Edge maks ir pieejams Android un iOS ierīcēm.

Otrās vietas ieguvēji

2018. gadā mēs sākam redzēt kriptonauda programmatūras maku pieaugumu. Ethos nesen uzsāka mobilo kriptovalūtas maku un Omisego nodrošina SDK ikvienam izstrādātājam, uz kura balstīties, lai izveidotu savu kriptonauda maku. Sagaidiet, ka programmatūras kriptonauda maku skaits turpinās pieaugt.

Labākie kriptovalūtas maki – kurus izvēlēties?

Apsveicu. Jūs jau veicat pareizos pasākumus, veicot pienācīgu rūpību, lai atrastu labākos kriptogrāfijas valūtas makus, nevis akli to izvēlētos. Jums vajadzētu būt lieliskai pieredzei darbā ar jebkuru no šiem kriptovalūtas makiem.

Ja drošība ir jūsu galvenā prioritāte, ievērojama daļa no jūsu neto vērtības ir kriptonauda vai jūs plānojat turēt vismaz gadu, mēs ļoti iesakām izvēlēties kādu no aparatūras seifa iespējām.

Ja nē, mēs joprojām iesakām vienu no pirmajiem trim makiem. Bet, ja nevēlaties iekasēt skaidru naudu, jums vajadzētu būt labi ar vienu no mūsu ieteiktajām programmatūras iespējām. Katrā ziņā kriptonauda tiek glabāta seifā joprojām bezgala drošāka nekā monētu atstāšana biržā. Tātad, ko jūs gaidāt? Paņem vienu šodien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me