BRD, drošs kriptovalūtas mobilais maks, ko izmanto aptuveni divi miljoni lietotāju 170 valstīs, paziņoja par savu jauno partnerību ar Wyre, vadošo maksājumu nodrošinātāju bloku ķēdes nozarē. Šī partnerība ļaus BRD ASV klientiem tieši saistīt savus bankas kontus un droši apmainīt savu fiat pret kriptogrāfiju. Izmantojot bankas pārskaitījumu, lietotājiem būs arī zemākās maksas, iegādājoties kriptogrāfiju. Šo jauno iespēju atbalsta vairāk nekā 1700 ASV bankas.

BRD partnerība ar Wyre ir ievērojama, jo tā palīdzēs BRD virzīties uz savu ilgtermiņa mērķi kļūt par vadošo mobilo finanšu pakalpojumu centru kriptogrāfijas aktīviem.

“Tā kā kriptogrāfisko aktīvu aizsardzība ar BRD zīmolu ir vairāk nekā USD 6B USD, mēs esam pierādījuši, ka esam uzticamākais pakalpojums nozarē,” sacīja Adam Traidman, BRD izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Mēs joprojām koncentrējamies uz to, lai integrētu labākos maksājumu partnerus ar viszemākajām cenām, piemēram, Wyre.”

“BRD ir viena no labākajām kosmosa komandām. Viņi prioritāti piešķir lietotāju drošībai un privātumam, vienlaikus pievienojot jēgpilnu vērtību, ”sacīja Maikls Dunvorts, Wyre izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Gan BRD, gan Wyre ir milzīga pieredze, un es nevarētu būt vairāk satraukti par to, ko mēs laika gaitā piegādāsim sabiedrībai.”

Ziņas par zemākām fiat-kriptogrāfijas iegādes maksām ir mūzika daudzu kriptovalūtu kopienas ausīm, saskaroties ar to, ka viņiem jāmaksā tradicionāli augstas kredītkaršu maksas.

“Mēs esam pastāvīgi dzirdējuši no ASV klientiem par neapmierinātību par jauninājumu un vienkāršošanas trūkumu no pašreizējiem tirgus līderiem, proti, Coinbase,” sacīja Ārons Lasers, stratēģijas vadītājs un BRD līdzdibinātājs. “Lai gan vairāk labi finansētu spēlētāju ir kļuvuši brīvības atņemšanas un centralizētie, BRD joprojām ir nelokāms savā misijā, lai panāktu blokķēdes pamatvērtību masām: decentralizēts un iekļaujošs.”

BRD pieaugums seko veiksmīgam B sērijas 15 USD paaugstinājumam 2018. gadā. Saskaņā ar paziņojumu presei BRD ir sasniedzis vienu no ātrākajiem startiem uzņēmuma vēsturē 2019. gadā:

  • Divkāršota darījumu skaits 2019. gada pirmajos 4 mēnešos
  • Dubultoja klientu skaitu, kuri apmainījās ar kriptogrāfijas aktīviem 2019. gada pirmajos 4 mēnešos
  • PĀRBAUDĪTS esošo bezmaksas lietotāju skaits, kas pāriet uz premium biržas klientiem

BRD nodrošina patērētājiem un privātiem ieguldītājiem vienkāršākais veids, kā sākt darbu ar bitcoin un kriptovalūtām. Klientiem ir elastība pirkumu veikšanā, izmantojot kredītkartes, norēķinus kontos, skaidrā naudā vai citās kriptovalūtās. BRD izmanto arī nozares vadošo drošības un privātuma modeli, kas ir gan decentralizēts, gan izmanto jaunākās drošības tehnoloģijas, kas pieejamas mobilajās platformās.

Ņemot vērā, ka kriptogrāfijas aktīvi ir aizsargāti virs USD 6B USD, BRD ierindojas kā viens no uzticamākajiem pieejamajiem bitcoīna un kriptovalūtas mobilajiem makiem. Paziņojumā presei viņu nozares vadošajai globālajai atbalsta komandai tiek sniegts vidējais atbildes laiks, kas nepārsniedz 90 minūtes, ļaujot ātri atbildēt uz visiem klientu jautājumiem.

BRD lietotni var lejupielādēt vietnē Aplikāciju veikals vai Google Play. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet BRD vietnē www.BRD.com.

Par BRD

BRD ir globāls uzņēmums, kas mobilajiem paaudzes uzņēmumiem piedāvā finanšu pakalpojumus, kas nodrošina blokķēdes. BRD nodrošina patērētājiem vienkāršu un drošu veidu, kā iegādāties un aizsargāt savus digitālos aktīvus. BRD uzsāka darbību 2015. gadā un galvenā mītne atrodas Cīrihē, Šveicē. BRD ir riska kapitāla uzņēmums, kas ir piesaistījis USD 55 miljonus USD no ieguldītājiem, kas koncentrējas uz banku darbību, FinTech un blockchain.

BRD kriptogrāfijas lietotnes ir pieejamas gan iOS, gan Android vairāk nekā 171 valstī. Ar vairāk nekā 2 miljoniem klientu visā pasaulē BRD ir uzkrājis aptuveni $ 6B USD aizsargātu kriptogrāfijas aktīvu un ir viena no visstraujāk augošajām finanšu lietojumprogrammām, kas iespējotas ar blockchain ikdienas patērētājiem (Top 10 Finance lietotne 71 valstī).

Par Vajru

Wyre ir vadošais kriptogrāfijas infrastruktūras nodrošinātājs. Pēc tam, kad tirgo vairāk nekā 3,5 miljardus dolāru kriptovalūtas aktīvos un ir veicis vairāk nekā 1 miljardu dolāru komerciālos FX maksājumos, izmantojot kriptogrāfiju kā dzelzceļu, Wyre ir izveidots attiecību tīkls ar vadošajām bankām, biržām un decentralizētiem partneriem. Izmantojot Wyre API, klienti var uzreiz pārveidot fiat uz kriptogrāfiju vairāk nekā 50 valstīs, 8 dažādās fiat valūtās un 3 kriptovalūtās..

Wyre koncentrējas uz atbilstību, normatīvo aktu licencēšanu, likviditāti un maksājumu apstrādi, lai palīdzētu saviem partneriem izveidot rīkus blokķēdē.

Iepriekš minētais paziņojums presei ir sponsorēts ziņojums, kas atbilst mūsu redakcijas vadlīnijām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me