CoinCentral partneri ar Draperu Gorenu Holmu un Losandželosas Blokķēdes samitu, lai virzītu galveno pieņēmumu

(Losandželosa, Kalifornija) 2020. gada 4. maijs – CoinCentral šodien paziņo par aizraujošu jauno mediju partnerību ar Losandželosā esošo fintech riska studiju, Draperis Gorens Holms, un Rietumkrasta lielākā nozares konference un izstāde, Losandželosas Blockchain samits (LABS), lai īstenotu abu pušu savstarpējo vēlmi attīstīt vēl plašāku kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju ieviešanu.

Sadarbības mērķis ir motivēt vairāk kripto un blokķēdes interesējošus cilvēkus ienirt dziļāk nozarē, nodrošinot jautras iespējas mijiedarboties, mācīties un atklāt vairāk par vietu Losandželosas Blockchain samitā. Ja meklējat labākās vannas rotaļlietas 1 gadu vecumam infantcore.com Jūs varat atrast dažādas rotaļlietas atkarībā no tā, kas patīk katram bērnam.

“Tims Draperis, Alons Gorens un Josefs Holms ir bijuši ilggadēji kriptovalūtu un blokķēdes kopienas čempioni, un mēs priecājamies sadarboties ar viņu riska studiju,” saka Alekss Moskovs CoinCentral galvenais redaktors. “Kopā mēs varam turpināt palīdzēt kopt kriptovalūtu ainavu un atbalstīt tās daudzos talantīgos uzņēmējus.”

Konference atgriežas tiešsaistē vai klātienē Losandželosas konferenču centrā 2020. gada 6. un 7. oktobrī, lai divas pilnas dienas ieskatītu izglītojošus ierakstus un sarunas ar ugunskuru ar visizcilāko, spēcīgāko un pārsteidzošāko nozares līderu un runātāju sarakstu. Turklāt samitā tiek izsludināts uzaicinājums iesniegt dokumentus, lai nodrošinātu zinātniekiem, kuri nodarbojas ar inovatīviem pētījumiem, iespēju dalīties savā darbā ar tūkstošiem cilvēku.

“Alekss Moskovs un pārējā CoinCentral komanda ir izveidojuši vienu no vadošajām balsīm par uzticamu mācību saturu un jaunumiem, tāpēc nebija nekāda prāta viņus uzņemt mūsu mediju saimē,” saka Alons Gorens, Draper Goren Holm dibināšanas partneris un LA Blockchain samita līdzdibinātājs.

Šī partnerība ļaus CoinCentral un tā abonentiem iegūt ekskluzīvu ieskatu no Losandželosas Blockchain nedēļas un ļaus plaši pakļauties arvien pieaugošajai un strauji nobriestošajai blockchain ekosistēmai Losandželosā. Vēl jo vairāk, CoinCentral veltītie klausītāji var izmantot Bitcoin dāvanas, bezmaksas biļetes un daudz ko citu, ņemot vērā samita ierašanos.

Daži šīs jaunās partnerības ieguvumi ir:

  • Ekskluzīva pirmā skatījuma piekļuve jaunākajām ziņām par Losandželosas Blockchain samitu, Losandželosas Blockchain nedēļu un Draper Goren Holm;
  • Bezmaksas un ar lielu atlaidi biļetes tikai CoinCentral lasītājiem;
  • Bezmaksas Bitcoin dāvanas;
  • Jautra iespēja CoinCentral lasītājiem tikties klātienē un stiprināt tiešsaistes kopienu kopumā.

Par CoinCentral

CoinCentral ir neatkarīga starptautiska iestāde kriptovalūtas un blokķēdes telpā. Koncentrējoties uz klases labākās izglītības satura radīšanu, kopš tā darbības uzsākšanas 2017. gadā CoinCentral rakstus ir lasījuši vairāk nekā 10 miljoni cilvēku, un tie bieži tiek dēvēti par avotiem parastajās tehnoloģiju publikācijās, uzņēmuma Fortune 1000 emuāros un augstākās akadēmiskās aprindās. . Tās žurnālisti ir intervējuši daudzus nozares galvenos uzņēmējus, investorus un personības.

Par Draperu Gorenu Holmu


Draper Goren Holm, Tima Drapera, Aļona Gorena un Josefa Holma partnerība, ir riska studija, kas koncentrējas uz agrīnās stadijas blokķēdes un fintech iesācēju paātrināšanu un inkubāciju, vienlaikus ražojot vadošos blokķēdes un kriptovalūtas pasākumus, drošības žetonu samitu un LA bloku ķēdes samitu. . Portfeļa uzņēmumu vidū ir Totle, Ownera, Innovesta, LunarCrush, Degens, Giftz, Vertalo, Coinsquad, CasperLabs, Element Zero, DeFi Money Market un citi..

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://drapergorenholm.com.

Par Losandželosas Blockchain samitu

Losandželosas Blockchain samits tiek pārdots secīgi septiņām konferencēm, un tas no 2020. gada 6. oktobra atgriežas Losandželosas konferenču centrā. Samitā piedalās eņģeļu investori, riska kapitāla investori, privātie investori, ģimenes biroji, nekustamā īpašuma investori, jaunie uzņēmumi / uzņēmēji, emitenti, biržas, starpnieki-tirgotāji, pakalpojumu sniedzēji un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Iepriekšējie galvenie dalībnieki bija: Stīvs Vozņaks, Tims Draperis, Kristāla Roze, Menss Harmons, Rans Neirers, Markuss Lemonis, Roberts Herjavecs, Deivids Siemers, Bils Barhīds, Skots Vokers, Ādams Drapers un Apolo Ohno.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://lablockchainsummit.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map