Konferences kopsavilkums: ChainXChange Lasvegasā

ChainXChange Lasvegasā ietvēra 15. augustu un atstāja apmeklētājus ar vērtīgu ieskatu kriptonauda un visaptverošās tehnoloģiju nozares.

Mandalay līča sanāksmju centrā notika trīs dienu pasākums, kurā piedalījās tādi runātāji kā Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks, Wired Magazine galvenais redaktors Nikolass Thompsons, Wall Street Journal redaktora vietnieks Sems Volkers, slavens ekonomists un Nobela prēmijas laureāts Pols Krugmans un vairāk.

Konferences tēma bija “Kā jūs mainīsit pasauli”, un tā galvenokārt koncentrējās uz to, kā patērētāji un uzņēmumi var izmantot jauno tehnoloģiju, piemēram, mākslīgā intelekta un blokķēdes, spēku..

Diena 1

ChainXChange 1. diena Lasvegasā oficiāli uzsāka Blockchain nedēļu.

Pasākuma galvenais notikums bija panelis ar visiem trim dienas galvenajiem runātājiem, kas aptvēra tādas tēmas kā darba maiņa un pat sabiedrības izmaiņas, izmantojot automatizāciju, kvantu skaitļošanas sekas un, protams, kā blokķēdes būs vadītājs.

Wired Magazine galvenais redaktors Nikolass Tompsons pētīja dinamiski mainīgo tehnoloģisko ainavu un tās ietekmi uz visiem mūsu dzīves aspektiem tagad un nākotnē.

Volstrītas žurnāla redaktora vietnieks Sems Volkers dalījās galvenajās atziņās par vadību no savas labākās grāmatas “Kapteiņu klase” un palīdzēja auditorijai saprast, kā tās pielietot mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē..

Houmans Hadads apvienotas ekspertu zināšanas ar humānismu, lai izveidotu veiksmīgu pilotu, kas pierādīja Blockchain lietderību Sīrijas bēgļu vajadzību apmierināšanā.

2. diena

2. dienu uzsvēra ekspertu grupa, kurā bija kriptoskeptiķis, slavens ekonomists un Nobela prēmijas laureāts Pols Krugmans, bijušais JP Morgan tirgus stratēģis un Fundstrat dibinātājs Toms Lī, Džesika Veršteiga, Cannabis Blockchain Company Paragon izpilddirektore, Lilia Infante, Tieslietu departamenta īpašais aģents Kriptogrāfijas valūtas noziedzīgā darba grupa un Korijs Džonsons, Ripple blokķēdes maksājumu uzņēmuma galvenais tirgus stratēģis

Turklāt Džeisons Derulo tika izcelts pie īpaša viesis, un viņš runāja ar ChainXChange vadītāju un moderatoru Denīze Robersone ugunskura sarunā par sava Celebrity Token palaišanu ar Global Crypto Offering Exchange (GCOX), kā arī par viņa pašreizējiem filantropiskajiem centieniem..

Bieži arī atzīmēja, ka viņš ir ļoti ticīgs AI un viņa partnerība ar Microsoft bija propelents, lai veicinātu AI ievešanu pilsētas iekšienē


Gerijs Vajnerčuks mudināja visus konferences dalībniekus izmantot pacietību, atsaucoties uz interneta sākumu un to, kā tas tika uzskatīts par iedoma.

Nakts otrais panelis bija ar Common, Gerijs Vajnerčuks, Nils Sahota un Phu Stils. Ekspertu grupa apskatīja, kā mākslīgais intelekts ietekmēs darbaspēku, kā sievietes nonāk tehnoloģiju priekšplānā un citas nākotnes prognozes.

3. DIENA

Vozņaks dalījās ar kaislīgu stāstu par to, kā viņa aizraušanās ar datoru izveidi 8 gadu vecumā katapultēja viņu kā pirmā Apple datora radītāju.

Dienas runātāju vidū bija arī Mollija Blūma, kura pastāstīja par savu pagātni, sākot no pirmsākumiem, spēlējot pagrīdes pokeru, un to, kā viņas pieredze ir padarījusi viņu par labāku uzņēmēju.

Citas interesantas dienas sastāvdaļas bija Lottery.com izpilddirektora Tonija DiMatteo, pārtikas zinātnes un tehnoloģiju eksperta Dr. Metjū Langes, ievērojamā Bitcoin tirgotāja un pedagoga Tone Veja, Maikla Terpina (kurš bija iesniedzis USD 223 miljoni ASV dolāru apmērā pret AT&T tajā rītā), jurists un filantrops Roberts Šapiro, veselības aprūpes eņģeļu investore Mērija Džo Potere un Wala izpilddirektore Triša Martinesa

Vozņaks un Blūms pievienojās, lai apspriestu visu, sākot no tā, kā jaunās inovācijas mainīs mūsu pasauli līdz personīgajām filozofijām par uzņēmējdarbību. Visi pieci redz ievērojamu Bitcoin, blockchain un mākslīgā intelekta ietekmi nākotnē, lai gan tāpat kā daži no paneļa dalībniekiem no otrās dienas, Volstrītas un kriptovalūtas eksperts Tone Vays palika skeptiski par blokķēdes integrāciju ārpus Bitcoin izmantošanas

Viņi dalījās gudrības vārdos. Mollija Blūma uzsvēra meditācijas un pašdarba nozīmi, lai atrastu sevi pirms lielāku iniciatīvu uzņemšanās. Vays uzstāja uz privātuma saglabāšanu. Vozņaka vārdi noslēdza diskusiju. Viņš paskaidroja savu filozofiju, ka laime ir dzīves punkts, kuru viņš ir novārdzinājis līdz vienādojumam H = F ^ 3, kur H apzīmē laimi un F kubiski apzīmē pārtiku, draugus un jautrību. Viņš sekoja savam vienādojumam, sniedzot vienkāršus ieteikumus uzņēmējiem: “Dariet to, kas jūs iepriecina.”

Dienas sākumā kriptovalūtu uzņēmējs dažādās nozarēs tuvojās sekām blokķēdei. Terpins runāja par ilgtspējību, Šapiro likumiem, Potera veselības aprūpi un Martinezu visā pasaulē. Izņemot Šapiro, kurš likumos joprojām skeptiski vērtē blokķēdes nemaināmības aspektus, visi izteica ļoti optimistiskus rezultātus attiecībā uz tehnoloģijām attiecīgajās jomās.

Ievērojami citāti

Bieži:

Common Ground Foundation atrodas Čikāgā.

“Mēs esam strādājuši ar pusaudžiem no Čikāgas no iekšpilsētas un tikai pakļāvuši viņiem visu veidu lietas, neatkarīgi no tā, vai tā iet no uztura līdz jogai, līdz tikai akadēmiskam atbalstam un mentoram, un, kad mēs sadarbojāmies ar Microsoft, mēs noslēdzām līgumu, ka viņi palīdzētu ieguldīt ne tikai tehnoloģijās, bet arī ieguldīja naudu un visu mūsu fondā, lai pamatā palīdzētu mūsu jaunatnes attīstībai. Es uzskatu, ka bērni visur ir pelnījuši šo iespēju – melni un brūni, balti un aziāti, bet melnā un brūnā kopiena ir tik nepietiekami apkalpota, kad runa ir par to, kur atrodas tehnoloģija, un patiešām jūtamies ar to saistīti, ka mums ir jābūt tās aizstāvjiem, un man esiet advokāts, it īpaši es, piemēram, es biju puisis, kurš “patiešām kaut kā” nepāriet tuvu tehnoloģijai, jūs zināt, ka es esmu par sirdi, bet, kad es redzēju, mēs varam ielikt savu sirdi šajā tehnoloģijā un šīs ierīces izmantot , Es biju par to. ”

Gerijs Vee:

“Es domāju, ka vārds, kas man ir visvairāk apdzīvots šajā konferencē, ir pacietība. Kad es domāju par blokķēdi vai kriptogrāfiju, kad es domāju par AI un vēl svarīgāk, kad es domāju par savu karjeru, es domāju, ka vārds pacietība ir kaut kas tāds, par ko šeit ir jārunā. Šī pēcpusdiena man ir bijusi ļoti jautra, jo tā man uzmundrina sociālo mediju konferences, uz kurām es devos 2005., 2006., 2007. gadā … tas rosina tās pašas sajūtas uz jūtām, kuras jutu, kad 1995. gadā skatījos e-komercijas biznesu -1996, šodien ir notikušas daudzas sarunas, kad tas notiks mainstream. ”

“Bija laiks, kad es devos uz meklēšanas konferencēm, kur cilvēki ir līdzīgi, kad meklēšana tiks pieņemta un visu ceļu atpakaļ uz sākumu līdz pašam internetam, pie visiem šeit esošajiem jauniešiem, kuri tērē nesamērīgi daudz laika, lai attaisnotu blokķēdi. un kripto, es vēlos jums atgādināt, ka bija laiks, kad pats internets izbalēja. ”

“Pirmo reizi, kad biju konferencē, kas izskatījās šādi, es sēdēju tirdzniecības kameras pasākumā uz paneļa, kur burtiski veci cilvēki 45 minūtes mani ņirgājās, jo smējās par domu, ka cilvēki nopirks vīnu internets, un vairāki cilvēki panelī, kurā es biju, teica, ka līdz 2006. gadam internets nepastāv! ”

“Es patiešām vēlos sniegt kādu padomu no veclaicīgā, kurš ir izgājis pāris inovāciju ciklus, ja jūs iztērējāt tik daudz enerģijas, cik tērējat, lai apspriestu, vai kriptogrāfija un blokķēde gūs panākumus, ja jūs izmantosiet to pašu enerģiju un faktiski kļuvis par praktizētāju jūsu amata izpildē, jūs būtu daudz tālāk! ”

“Ja es varētu atstāt jums kaut ko no manas perspektīvas un šīs konferences laikā runā daudz interesantu cilvēku, es ļoti ieteiktu izmantot daudz vairāk pacietības. Neatkarīgi no tā, vai jums ir taisnība, vai viņiem ir taisnība, tas nav pilnīgi svarīgi, tas viss tiks atskaņots, un mēs visi darbosimies pirmdienas rītā.

“Es domāju, ka ir ļoti svarīgi, lai cilvēki šajā telpā saprastu, iespējams, ka 90–98% no valūtām to nepadarīs! Kas ir tik neticami, izmantojot šo vietu, ir likvidācija. Atšķirībā no tā, kad es ieguldīju agrīnās stadijas jaunuzņēmumos, kur bija vai nu svētki, vai bads, ceļā netika likvidēta. ”

Bet, lūdzu, man vajag, lai cilvēki man saprot, ka blokķēdes tehnoloģijas man ir beigušās, taču valūtām, kas tiek uzceltas uz tām, ir milzīga svārstība.

“Tāpēc, lūdzu, saprotiet, kad atrodamies šajās telpās, to milzīgo nepastāvību, un tas ir ļoti jāšanās agri, piemēram,” īsts “agri, tāpat kā patiešām jāšanās agri, un es domāju, ka pacietības trūkums, lai pierādītu, ka jums ir taisnība un kas jums jādara USD 10 milj. Dolāru vai kāds prāts jums ir, ir ievainojamība. Pacietības trūkums šajā kolektīvā, mūsu kolektīvā ievainojamība ir pacietības trūkums. ”

Džesika Veršteiga

“Es vadu starptautisku uzņēmumu, un mēneša beigās man ir daudz vieglāk samaksāt visiem [darbiniekiem] ar bitcoin.”

Toms Lī

“Tā ir kļūda, ka esi lācīgs, kad esi jau nolaists. Lāču tirgus lielākoties ir darbojies kriptogrāfijā. Vienīgais laiks, kad var nopelnīt naudu lielā mērā, ir pirkšana, kad citi pārdod. ’’

Korijs Džonsons

“Ceļu satiksmes noteikumi nav skaidri. Kamēr tas nenotiks, nozare neattīstīsies tādā apjomā, kādu tā var. ”

Ievērojamas tēmas

Visas pasākuma laikā skanēja šādas tēmas:

  • Bitcoin ir karalis un šeit, lai paliktu.
  • Regulējums ir nenovēršams un ļoti laba lieta sabiedrībai.
  • Daudzi altkīni neizdzīvos, ja neatrisinās patiesās vajadzības tirgū, bet blokķēdes tehnoloģija neapšaubāmi radīs ceturto tehnoloģisko revolūciju.
  • Blokķēdei ir daudz seku, lai palīdzētu nepietiekami apkalpotajai un mazinātu globālo nevienlīdzību.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map