Mainframe uz AirDrop $ 1 miljonu MFT, lai iegūtu naudu labdarībai

Mainframe uz AirDrop $ 1 miljonu MFT, lai iegūtu naudu labdarībai

Mēs jau esam diezgan pieraduši dzirdēt par gaisa pilieniem kriptonauda pasaulē. Tāpat kā izkaltuši izdzīvojušie tuksneša salā, mēs ceram pamāt ar rokām uz debesīm, jo ​​līst tik ļoti vajadzīgie krājumi … Nu, ne gluži. Bet lielākajai daļai no mums kādā brīdī ir bijusi laipna dāvana ar pāris žetoniem šeit un tur.

Tā kā ICO reputācija ir pakļauta līdzsvaram, pateicoties tam, ka pārpilnība krāpnieku to velk pa dubļiem, un tādām populārām platformām kā Facebook, Google un Twitter tiek aizliegta ICO reklāma, tiek radīta ideāla vētra kriptonauda gaisa pilieniem. Un tas nav pārsteidzoši, ka viņi kļūst arvien populārāki.

Kad jūs domājat par kriptonauda lidojuma pilieniem no mārketinga viedokļa, tie ir lielisks veids, kā palielināt monētas izpratni un pat samazināt tās vērtību pirms pārdošanas. Brīvu naudu mīl visi. Un ICO mārketinga komandas var uzzināt par savu projektu par ļoti mazu cenu (ja vien viņu simboliskā vērtība neizplūst, bet pat tad visi uzvar).

Lidojuma pilieni kļūst arvien mazāk jauna ideja un vairāk izplatīta prakse. Tā kā monētas vēlas iegūt vēl lielāku ekspozīciju, gaisa pilieni vairs bieži nav negaidīti pārsteigumi, bet tā vietā iegūst iepriekš izziņotu notikumu..

Daudziem gaisa pilieniem faktiski ir nepieciešams, lai uztvērējs vispirms piederētu kādai kriptogrāfijas valūtai. Turētājs pēc tam tiek apbalvots ar procentuālo daļu, kas proporcionāla viņam piederošajai summai. Vēl viens ģeniāls veids, kā likt cilvēkiem pirkt vairāk, un vēl viens ieguvums abām pusēm.

Bet, tā kā gaisa pilieni kļūst par galveno un ICO tirgus turpina pieaugt, uzņēmumi ar savu mārketinga taktiku kļūst vēl radošāki.

Mainframe ir decentralizētais sakaru tīkls, kas lidojuma pilienus paceļ jaunā līmenī.

Nauda, ​​kas burtiski krīt no debesīm

“Mums patīk darīt lietas mazliet savādāk,” saka Miks Hāgens, izpilddirektors un Mainframe dibinātājs. Un ar fiziskām žetonām, kas izkrita no faktiskajām debesīm, viņi to noteikti darīja. Uzsākot Āzijas lidmašīnu tūri, viņi kļuva par pirmo uzņēmumu, kas fiziskā izplatīšanas veidā ieviesa pavisam jaunu kriptovalūtu (lai gan, protams, žetoni pēc tam jāmaina pret kodu).

Mainframe uzsāka fiziskos gaisa pilienus Tālajos Austrumos, apmeklējot lielākās pilsētas, tostarp Honkongu, Tokiju, Seulu un Pekinu. Pārpildītā salona iekšpusē ar daudzkrāsainiem gaisa baloniem, kas pacelti tīklos, cilvēki gaidīja. Tīkli tika atvērti, baloni atlaisti un pieklājīgie Āzijas iedzīvotāji sajūsmā smējās un čīkstēja, savācot pāris balonus.

Varbūt tāpēc uzņēmums izvēlējās Āziju kā savu pirmo vietu, kur lidot, zinot cilvēku bēdīgi slaveno pieklājību, neļaus viņiem mīdīt viens otru, domājot par bezmaksas žetoniem. To pašu ainu nedrīkst atkārtot, rīkojot rietumu bārā.


Bet, turot gaisa pilienus, it īpaši Ķīnā, Mainframe privātuma un brīvības vēstījums deva papildus skaudru slāni valstī, kurā ir cenzūra.

Mainframe fiziskie gaisa pilieni sāka uzņemt vilci, kad viņi tos pa posmiem izvilka. Pirmais posms “Pierādījums par esamību” un otrais posms “Brīvības apliecinājums” jau ir veiksmīgi pabeigts, parādot nezūdošo brīvās naudas pievilcību.

Bet kriptogrāfijas valūtai nav jābūt tikai personīgam labumam?

Sirds apliecinājums – pirmais filantropiskajos gaisa pilienos?

Sirds apliecinājums

“Šajā nozares blokķēdē un kriptogrāfijā ir daudz cilvēku, kas cenšas ātri kļūt bagāti,” saka Hāgens, “daudz spekulāciju, daudz alkatības … mēs esam ilgstoši ticīgi šai tehnoloģijai, tas traucē daudzām nozarēm tur, un tas mainīs pasauli uz visiem laikiem. Un mēs domājām, ka izmantosim kaut ko tādu, kas nav sāļš, un mēģināsim to novirzīt vērtīgam mērķim. ”

Viņu lidmašīnu kampaņas trešajā posmā Mainframe atdos 1 miljonu ASV dolāru no sava MFT marķiera lietotājiem, kuri visvairāk ziedo bezpeļņas organizācijai, kas atbilst viņu privātuma un brīvības vērtībām. Tā būtībā ir jebkura reģistrēta labdarība vai bezpeļņas organizācija, kas iestājas par vārda brīvību un cilvēktiesībām, tostarp ACLU, Preses brīvība un Amnesty International.

Kas tik un tā ir lieldators?

Labi, tāpēc šie lielie foršie gaisa pilieni noteikti ir piesaistījuši mūsu uzmanību. Jauki. Bet kas tik un tā ir Mainframe?

Atzīmējot sevi kā “jaunās tīmekļa ziņojumapmaiņas slāni”, Mainframe ļauj ziņojumus un datus nosūtīt privāti, jo tehnoloģija droši pārraida datu paketes caur savu vienādranga tīklu..

Izturīga pret cenzūru un novērošanu, izņemot ievērojamus “katastrofiskus asteroīdu notikumus vai agresīvu citplanētiešu iebrukumu”, šīs jaunās platformas komanda uzskata, ka tas nav apturams. Un visvairāk viņi vērtē vārda brīvību un datu īpašumtiesības.

Izmantojot Mainframe, ziņojumapmaiņu nevar atvērt vai sekot tām. Tā kā tā ir decentralizēta platforma ar decentralizētiem datu pakalpojumiem, to praktiski nav iespējams izslēgt vai cenzēt. Tas, iespējams, nepadara viņus populārus valdību un tiesībaizsardzības iestāžu vidū visā pasaulē.

Viņu nākamā fiziskā lidmašīna tiek rīkota konsensa laikā NYC. Tāpēc, ja jūs meklējat brīvu naudu, uzmanieties no krāsu baloniem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map